Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka 30000 Kč bez poplatků a poctivě, neplatím nic předem

Již jsem zkoušel žádat o tyto peníze. Nakonec to dopadlo tak, že se mi ozvala firma C-Credit, vzala si zálohu dopředu a od té doby se mnou nekomunikuje a nedala mi žádné peníze. A ani mi nevrátili to, co jsem jim já zaplatil. proto žádám opětovně, ale tentokrát už neposílám nic dopředu. Jsem zaměstnaný na dobu neurčitou, můžu vám dát i potvrzení od mého zaměstnavatele. Měsíčně beru okolo 14500 Kč. Hledám nabídky na 30 000 Kč. Můžu si dovolit splácet něco v do 3000 Kč. Chci to tak, aby to bylo bez kontrolování registrů a zástavy, ale klidně s doložením příjmu. Může mi někdo nabídnout řešení? Pokud ano, tak prosím rychle, jsem připravený vám to ihned podepsat.

Milan Vondrák
Bydliště: Jihlava
Částka: 30000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Ondřej Kubáň vám nabízí následující řešení

#1

I kdyby jste byl v registru, tak my bychom vám těch zmíněných 30000 Kč mohli dát. Nechtěli bychom po vás žádný poplatek ani volání na drahá čísla. Naopak budeme kontaktovat my vás na naše náklady. U nás nemusíte mít strach, že budete znovu podveden. Jsme solidní poskytovatelé, naše finanční prostředky pocházejí z ověřených zdrojů.

Telefon: 777467030
E-mail: neuveden
Sídlo: Přerov

Květa Strnadová vám nabízí následující řešení

#2

Nebankovní společnost - poskytujeme hotovostní úvěry bez ručitele a bez poplatků předem. V případě schválení půjčky hradíte pouze splátky uvedené ve smlouvě. Žádosti o úvěry přijímáme během celého týdne.

Telefon: 777467431
E-mail: pujcky1213@email.cz
Sídlo: Třebíč

Kamila Danajová vám nabízí následující řešení

#3

Prosím o půjčku 30 000,- Kč. Co nejrychleji a bez podvodů. Může mi prosím někdo něco nabídnout? Moje kontaktní informace jsou napsané výše.

Telefon: 608911866
E-mail: kamila.danaj@seznam.cz
Sídlo: Mělník

Markéta Kuželková vám nabízí následující řešení

#4

Maminka na MD poptává poctivou nabídku bez poplatku předem. Neplatím zprostředkovatelům nic předem, po vyplacení peněz z půjčky klidně zaplatím i provizi, ale ne předem. Potřebuji do konce týdne 30000 Kč až 50000 Kč. Úroková sazba je na Vás, já si nedávám žádné požadavky. Mám záznam v registru neplatičů a nemám majetek. Příjem mám z mateřské, jedná se o něco málo přes 12 tisíc korun. Mám jiné dluhy, které bych tímto ráda urovnala. Kontakt marketa.kuzelkova@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marketa.kuzelkova@seznam.cz
Sídlo: Kladno

Daniel Malina vám nabízí následující řešení

#5

Hledám jakoukoliv půjčku, klidně od 5000 Kč, 30 000 Kč až po 600 000 Kč. V ideálním případě bych vyplatil insolvenci a začal znovu žít. Pokud by byla možná jen menší částka, tak bych ji použil na momentální finanční krizi, kterou mám tento měsíc. Prošel jsem si již vším, proto bez poplatku a poctivě. Předem již nikdy a nikomu nic neplatím. Děkuji, daniel.malina@centrum.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: daniel.malina@centrum.cz
Sídlo: Praha 10