Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka 25000 Kč bez doložení příjmu, ale rychle, nebankovní

Dobrý den. Naléhavě potřebuji půjčit 25000 Kč bez doložení příjmu. Nebo i s doložením příjmu, ale musí to být okamžité bez zbytečného papírování a zdržování. Jsem v registrech, příjem samozřejmě mám. Od lichváře i na směnku, úrok respektuji. Jen nebankovní nabídky a na celých 25000 Kč. Jsem z Liberce.

Jan Zelenka
Bydliště: Liberec
Částka: 25000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Kačka Romanová vám nabízí následující řešení

#1

Nabídneme rychle a nebankovně. Naším zdrojem jsou soukromé osoby, které dávají klientům své vlastní prostředky. takže ani není nutné doložení příjmu (do 45 000 Kč) a ani zástavu domu či bytu. Vaši žádost na 25000 Kč vyřídíte bleskově. Navštivte naši internetovou stránku a zjistěte více, jak dostat peníze od soukromého zdroje. Se vším rádi pomůžeme a poradíme.

Telefon: 736908716
E-mail: kackaromanova@seznam.cz
Sídlo: Praha 10

Agentura Beruška vám nabízí následující řešení

#2

Poctivě z vlastních zdrojů půjčíme až do 75% hodnoty RD či bytu. Bankovní ani nebankovní registr neřešíme. nezajímají nás ani exekuce či jiní věřitelé. Vše poctivě a bez placení předem.

Telefon: neuvedeno
E-mail: agentura-beruska@seznam.cz
Sídlo: Frýdek-Místek

Patricie Wlochová vám nabízí následující řešení

#3

Nabídneme klidně bez doložení příjmu celých 25000 Kč. Během dvou dnů Vaši žádost posoudíme a do týdne budete mít všechny peníze k dispozici. Tedy maximálně 10 dnů. Nutná osobní schůzka.

Telefon: 912345593
E-mail: patriciewlochova@seznam.cz
Sídlo: Rychnov nad Kněžnou

Adam Hulák vám nabízí následující řešení

#4

Stále hledáte někoho, kdo Vám půjčí 25000 Kč bez doložení příjmu? Měl bych pro Vás rychlé nebankovní řešení, které by jsme mohli realizovat ještě dnes. Peníze by byly od soukromého investora a podmínky takřka žádné. Samozřejmostí je, že by nebyla placena předem žádná záloha ani poplatek.

Telefon: neuvedeno
E-mail: adam.hulak@seznam.cz
Sídlo: Praha 6

Barbora Nejedlá vám nabízí následující řešení

#5

Prosím, taky by jsem potřebovala nějakou nabídku od soukromníka. Pošlete mi Vaše možnosti na nejedla.beru@seznam.cz. Nemusí to být bez doložení příjmu, jsem schopná splácet až 4500 Kč. Důležité ale je, aby byla nebankovní. Jsem v registru. Potřebuji řádově více než 25000 Kč, ale myslím si, že se můžeme domluvit i na adekvátní úrokové sazbě.

Telefon: 736272829
E-mail: nejedla.beru@seznam.cz
Sídlo: Praha 6