Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka 250 000 Kč bez poplatků předem a ručení

Dobrý den, svojí nerozvážností jsem se dostala do dluhové pasti. Proto touto cestou poptávám půjčku ve výši 250 000 Kč. Jsem státní zaměstnanec, průměrný plat mám 17000 Kč měsíčně. Jsem v registru, vdaná, mám tři děti, dvě z toho ještě studují a jedno je samostatné. Pokud by mi někdo byl schopen pomoci, budu velmi ráda. Umožnil by mi začít žít klidnější život. Peníze chci využít na splacení všech mých dluhů a současných závazků. Ke kompletnímu vyplacení všech věřitelů. Potřebuji to ovšem bez ručení (nemám zástavu) a bez poplatků předem (dopředu neposílám žádné zálohy ani kauce). Děkuji. Grohová

Grohová
Bydliště: Jičín
Částka: 250000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Katarína Cardová vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, požadovaných 250000 Kč bych Vám byla schopna poskytnout pouze se zástavou nemovitosti (s ručením). Jedná se o příliš vysokou částku na to, aby ji šlo poskytnout jen tak na podpis. Zvlášť pokud peníze chcete použít na zaplacení jiných dluhů. Pokud by se Vám podařilo někde nějakou nemovitost sehnat (známí, přátelé, rodina), tak mě prosím kontaktujte na mém telefonu a mohli bychom to vyřešit. Děkuji za Váš čas.

Telefon: 730691278
E-mail: neuveden
Sídlo: Brno

Pecha Radek vám nabízí následující řešení

#2

Poskytujeme nezbytné finance důchodcům, maminkám na mateřské dovolené a zaměstnancům. Tedy jsme schopni pomoci i Vám. Neplatíte poplatky, nevoláte na 900, máte možnost vše předčasně splatit a taky si odložit splátky. Nevadí nám záznamy v registru a vše můžete vyřídit z pohodlí vašeho domova online přes internet. Jen si zde vyberte jeden z našich produktů. Klikněte na odkaz a vyplňte žádost. A o zbytek se již postaráme my.

Telefon: 734301808
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 8

Renáta Skočková vám nabízí následující řešení

#3

Naše nebankovní produkty jsou určené i pro problémové klienty. Pokud jste schopni nabídnout zástavu nemovitosti, tak jsme Vám schopni pomoci v jakékoliv situaci. Můžete mít dluhy, být v registru či dokonce i mít exekuci. Vyplatíme ihned cokoliv budete potřebovat. Bez poplatku předem. A klidně i požadovaných 250000 Kč.

Telefon: 774273579
E-mail: neuveden
Sídlo: Ostrava

Falon Finance s.r.o. vám nabízí následující řešení

#4

Půjčíme i Vám a až do maximální výše 50000 Kč. Nízká úroková sazba je samozřejmostí, nejsme lichva. Vše vyřídíte z domova přes internet. Půjčka bez ručitele, bez osobní schůzky. Stačí vyplnit žádost o půjčku na níže uvedených odkazech. Těšíme se, že o vás brzy uslyšíme.

Telefon: 733605198
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 7

Ivana Štěpánková vám nabízí následující řešení

#5

Bohužel Vám nejsem schopna sehnat celou částku. Ale pokud by Vám to pomohlo, tak za daných podmínek můžu sehnat až 10000 Kč. Bylo by to bez ručení a bez placení čehokoliv předem. Je to i bez volání na drahé linky. Jelikož jste zaměstnaná, tak se schválením by nebyl problém.

Telefon: 602471087
E-mail: neuveden
Sídlo: Plzeň