Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka 2 miliony Kč bez ručení a zástavy (ne bankovní)

Dobrý den, jsem manažer v hotelnictví s 8mi lety praxe. Vypracovávám projekty ubytovacích zařízení s investicí od 1,5 milionu Kč a velmi dobrou návratností. Aktuálně mám k dispozici projekt dlouhodobého pronájmu (10 let + 10 let opce) budovy na Praze 3 s rozpočtem 2 miliony Kč (bez možnosti ručení). Za tuto částku se provedou nutné stavební úpravy pro re-kolaudaci, nakoupí vybavení pro provoz, najmou a zaučí zaměstnanci, připraví obchodní strategie a pokryje prvotní krátkodobě ztrátový provoz. Očekávaný roční obrat je 7,5 milionu, zisk 2,5 mil a to při obsazenosti 50%. Jedná se o defenzivní plán, který má rezervy v očekávané ceně za lůžko, obsazenosti i počtu lůžek v objektu. Návrat tedy reálně možný již do 12ti měsíců, ale doporučuji splatnost 24 měsíců, která tolik nezatíží provoz a je tedy pro investora výrazně méně riziková. Jako garanci nabízím (i většinový) podíl v nově založené společnosti po dobu trvání úvěru, která bude nájemcem a provozovatelem budovy a vlastníkem všeho movitého majetku. Forma spolupráce k jednání. Jsem schopen se podílet vlastními prostředky (v omezené výši). Bez možnosti ručení. Tento konkrétní projekt spěchá, ale obdobné objekty se objevují několikrát do roka. Zároveň se lze domluvit na spolupráci formou koupě budovy se záměrem a zástavou nemovitostí. Pro bližší informace se na mne prosím neváhejte obrátit. Děkuji. Kubíček.

Vladimír Kubíček
Bydliště: Praha 3
Částka: 2000000 Kč
4 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

A. Ondruška vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, bylo by možné investovat i menší částku? Řádově 150 000 Kč - 200 000 Kč? A pokud ano, tak jaké zajištění by zde bylo pro investora. Děkuji za vaši odpověď.

Telefon: neuvedeno
E-mail: a.ondruska@seynam.cz
Sídlo: Praha 10

Radovan Matějka vám nabízí následující řešení

#2

Rovněž bych měl stejnou otázku. Je možné se na investici do podnikání podílet i menší částkou? Jaká je minimální výše a jaký podíl na podniku by jste mohl nabídnout.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Mladá Boleslav

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#3

Dobrý den, mohu vám nabídnout hypotéku pro fyzické osoby. Je nutná zástava nemovitosti v minimální výši 75% poskytnuté částky. Peníze pocházejí z bankovních zdrojů, předběžně mohu říci, že by pro vás byla vhodná hypotéka 2000 000 Kč od ČSOB nebo mBank. Konkrétní nabídky bych vám zdarma vypracovala. Zástava nemovitosti je podmínkou. Děkuji za zvážení mé nabídky, Broučková.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Zlín

Janková Iva vám nabízí následující řešení

#4

Nabízíme financování podnikatelských záměrů ze soukromých zdrojů. Zanechte zde prosím Váš kontakt a domluvíme si schůzku. Zastupujeme jak soukromé osoby, tak i fondy. Půjčka (resp. investice) ve výši 2 000 000 Kč je možná v plné výši. Další podmínky a podrobnosti (ručení, zástava, podíl a zajištění) probereme osobně. Budu se velmi těšit na naše setkání. ing. Janková Iva, Mělník.

Telefon: neuvedeno
E-mail: jankaiva@gmail.com
Sídlo: Mělník