Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka 100000 Kč s kontrolou registru (bez zápisu) - kdo půjčí?

Jsem zaměstnán jako řidič MKD. Splácet můžu do 5000 Kč měsíčně. Výdaje v domácnosti - přispívám na nájem. Děti nemám. V registru nejsem. Exekuci nemám. Ručit majetkem nemohu. Půjčku mám. Peníze bych využil na opravu vozidla a doplacení půjčky. Může být s kontrolou registru, protože nemám zápis.

Luboš Jakoubek
Bydliště: Kladno
Částka: 100000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý investor vám nabízí následující řešení

#1

Neviděl bych na první pohled ve Vaší poptávce problém. vyplňte na našich stránkách žádost o jeden z našich produktů (doporučuji zvolit "Rychlá půjčka do 200 000 Kč s registrem") a schválíme to. Nevybíráme peníze předem, jsme poctiví.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

I když s kontrolou registru a zápis nemáte, tak vám stejně nabídnu mou pomoc. Třeba se bude hodit. Mohla bych vás zbavit všech dluhů formou osobního bankrotu (insolvence). Všechno bych vysvětlila, není v tom nic složité.

Telefon: 912345593
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Petra Barošová vám nabízí následující řešení

#3

U nás můžete dostat i více peněz než sto tisíc korun. Ale naši investoři vyžadují zaručení se domem nebo bytem. Pokud by to bylo možné nějak zařídit, tak můžete pozitivně projít schválením ještě dnes. A peníze budete mít do druhého dne od podpisu smlouvy. Není vyžadována kontrola registru.

Telefon: neuvedeno
E-mail: petra.barosova@seznam.cz
Sídlo: Brno

Adam Hulák vám nabízí následující řešení

#4

Půjčku 100 000 Kč můžeme zařídit s kontrolou registru a i bez. Záleží jen na Vás, kolik toho chcete dokládat a jak rychle chcete mít peníze. Pomalejší cesta s registrem by byla od nebankovní firmy. Rychlejší cesta s minimem dokládání od soukromé osoby, kde by ovšem byl vyšší úrok. Trvá-li ještě stále Váš zájem, ozvěte se. Děkuji za Váš čas a budu se těšit na naši spolupráci.

Telefon: neuvedeno
E-mail: adam.hulak@seznam.cz
Sídlo: Praha 6

bc. Radek Malátný vám nabízí následující řešení

#5

Potřebuji 100000 Kč, ale vzhledem k tomu, že jsem student, v bance neuspěji. I když mám čistý registr a nikdy jsem nikomu nic nedlužil. Napište svůj email kdo půjčí. Peníze chci na rozjezd podnikání.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Ostrava