Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčení peněz na vyplacení kontokorentu a nájmu (od soukromníka?)

Dobrý den, jsem na rodičovské dovolené a potřebovala bych půjčit 40000 Kč na splacení dluhů, které nám narostly během 3 měsíců. A to když přítel přišel o práci. To konkrétně znamená nájem a jiné splátky. Je toho více a proto to musíme řešit. Hlavně i u banky mi narůstá dluh za kontokorent. Žádáme všechny soukromníky a soukromé investory. Do této situace jsme se dostali výjimečně a doufám, že naposled. Nejsme dlužníci, kteří by takto žili a měli pravidelné finanční problémy. Exekuci zatím nemám a snad se ani nedostaneme až do takové situace. Ale v registru už určitě zapsána jsem. Přítel nyní pracuje, ale je ještě ve zkušební době. Já mám rodičovský příspěvek 3800,-Kč a cca za měsíc půjde vyšší. Jelikož jsem těhotná, tak se zvýší i rodičovský příspěvek. Máme příspěvek na bydlení 2700,- Kč + příjem partnera, který nyní bude činit okolo 13 - 14 tisíc korun čistého. Našel by se někdo, kdo by půjčil těch 40000,- Kč? Hlavně mi u banky hoří ten kontokorent. Peníze by jsme si představovali ideálně od soukromníka nebo ze soukromých zdrojů. Pokud to bude ale nebankovní nabídka, tak nám to nevadí. A domluvit se s námi na měsíčních splátkách? Jsem schopna měsíčně splácet 1500 Kč s tím, když bude třeba vyšší příjem, tak i více. Děkuji za nabídky.

Zdeňka Bombarová
Bydliště: Olomouc
Částka: 40000 Kč
4 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#1

Zprostředkuji libovolnou sumu peněz. Zdroj financí jsou soukromí investoři, kteří nabízejí své vlastní peníze. Za své služby nepožaduji poplatek, jsem placen formou provize od investora. V mém zájmu je vám pomoci a zajistit peníze za každou cenu - jedině tak získám i já svoji provizi! Chcete, aby jste se na váš případ podíval a sehnal vám půjčku? Uveďte prosím své telefonní číslo a zbytek již nechejte na mě. Děkuji, Michal Kohout.

Telefon: 00420736252028
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Ostrava

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#2

Se zástavou 80 000 Kč až 9 999 000 Kč. Podrobné informace a objednávkový formulář na našich internetových stránkách. Nevyžadujeme čistý rejstřík, nekontrolujeme výši příjmů, záleží nám pouze na zástavě. Jsme ochotni jednat o výši splátek a nastavit je tak, jak budou vyhovovat vám. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Blanka Vaníčková vám nabízí následující řešení

#3

Jsem sama s dítětem na MD a potřebuji vyplatit nějaké závazky. Nejvíce mi hoří jedna nebankovní půjčka, ale mám i nedoplacený kontokorent u banky apod. Protože jsem na MD, tak musím žádat pouze zde, od soukromníka. V bance mi již nedají, zejména kvůli tomu přečerpanému kontokorentu. A peníze mi již docházejí, mám zvlášť veliké výdaje za nájem. Mohla by jste nabídnout nějaké řešení i pro mě? Jsem ze Zlína.

Telefon: neuvedeno
E-mail: blanicka.zlin@email.cz
Sídlo: Zlín

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#4

Vyplacení kontokorentu bývá velmi snadné a mohu vám zajistit rovnou několik nabídek od nebankovních firem. Stačí mi dát váš kontakt, na kterém se vás mohu zeptat na pár doplňujících dotazů. Následně bych vám mohla zaslat konkrétní nabídku. A vy by jste si mohla vybrat jak vyřešíte financování vyplacení kontokorentu i nájmu. Máte-li zájem, tak mi sdělte, jak vás mohu kontaktovat.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7