Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčení 150000 Kč na vyplacení drobných rychlých půjček

Dobrý den. Potřebuji získat 150 000 Kč, které bych využila na doplacení všech drobných rychlých půjček, které mám. Zdroj mého příjmu je z zprostředkovatelské činnosti v pojišťovnictví. Můj plat se odvíjí od počtu uzavřených smluv. Pracuji zde měsíc. Do finanční tísně jsem se dostala před půl rokem. Žiji s přítelem, kterému před půl rokem nasadili exekuci, tudíž s financemi to šlo z kopce a dá se říci, že jsme si od té doby stále půjčovali malé částky od nebankovních společností. Tím jsem se dostala na závazek ve výši cca 100000 Kč a nezvládám vše platit. Mám mnoho malých (drobných) rychlých půjček a musím s tím už něco dělat. Celé dny přemýšlím o tom, u jaké splátky mi končí splatnost a co musím v co nejbližší době zaplatit. Z výplaty nám nezůstává nic a tudíž jsme stále více zadlužení. Osobně já, neboť vše jsem si zřídila na svou osobu. Měsíčně mohu splácet i 7000 Kč. Za jiné osoby nemám odpovědnost, žiji pouze s přítelem, který má životní minimum. Já žádnou exekuci nemám, ale obávám se toho. Ručit bohužel nemohu, nevlastním žádnou nemovitost. Splácím dluhy vždy tím způsobem, že do splátek investuji celou výplatu a jelikož se jedná o drobné rychlé půjčky, vždy si je po splacení vezmu znova. Abych měla z čeho vyžít, popř. doplatit další věci a také nájem. Peníze bych určitě využila tím způsobem, že bych si vyplatila veškeré dluhy a půjčky, které mě tak moc finančně tíží. Mým přáním je opět klidně spát a nemyslet celé noci na to, kde co dlužím a kdy mi přijde další upomínka. Z výplaty bych hradila pouze splátku, kterou by mi případný investor navrhl a mohla bych poté žít jako normální člověk. V bance mi bohužel nepůjčí, neboť zde pracuji měsíc. Bývalé zaměstnání jsem musela opustit, neboť výplata by mi pokryla sotva nájem. Zde mám první výplatu 25000 Kč. Tímto velice žádám o pomoc a o řešení mé situace, která mě neskutečně trápí a zatěžuje. Splácení případné půjčky je pro mne samozřejmostí a bylo by to pro mne tím nejváženějším darem. Poskytne mi někdo 150 000 Kč, bych se rychlé vyplatila z těchto drobných půjček? Předem moc děkuji. (POZNÁMKA: Vkladatel požádal o odstranění osobních informací)

odstraněno
Bydliště: Praha 1
Částka: 150000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#1

Mohu Vám nabídnout 160 000 Kč až 999 999 Kč se zástavou nemovitosti. Dům nebo byt musí mít hodnotu alespoň 60% vypůjčené částky. Tyto procenta se mohou mírně zvýšit v závislosti na konkrétní nemovitosti a její lokalitě. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na email pujcka-se-zastavou@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Stahují vás dluhy ke dnu a nemáte na splácení? Je úplně jedno, jestli dlužíte 150 000 Kč nebo milion, pokud jste 3 měsíce v opoždění se splátkami, tak můžeme probrat možnost osobního bankrotu (oddlužení). Prvotní konzultace poskytujeme plně zdarma. Další informace vám paní ráda osobně sdělím na oddluzeni-cr@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Poctivý Investor vám nabízí následující řešení

#3

Nabídnu vám mnohem nižší úrok než kdokoliv jiný na internetu. Mám přístup k nejlevnějším bankovním i nebankovním úvěrům. Bohužel u částky 150 000 Kč by jste již musela nabídnout ručení domem nebo bytem (byt může být i družstevní). Zanechejte mi zde někde váš email a já vám rád pošlu konkrétní nabídku. Děkuji, Poctivý Investor.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 3

Petra Králová vám nabízí následující řešení

#4

Jsem na tom stejně paní, taky by se mi hodilo 150 000 - 200 000 Kč. zamotala jsem se do drobných rychlých půjček a asi si dovedete představit, jak to dopadlo. Už se vám ozval někdo poctivý, kdo by nechtěl peníze předem a ani nechtěl nemovitost do zástavy? Mě ještě bohužel NE! Kdyby jste na něco narazila, napište mi prosím na pata.kralova@post.cz. Byla bych vám nesmírně vděčná.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pata.kralova@post.cz
Sídlo: České Budějovice

odstraněno vám nabízí následující řešení

#5

Tento inzerát již není aktuální. Děkujeme za pochopení. Poptávám půjčku na smlouvu a OP ve výši 250 - 500 tisíc Kč. Mé příjmy jsou dobré kolem 20.000 Kč. Celkové příjmy domácnosti se pohybují kolem 45.000 Kč. Bydlím v 2 generačním rodinném domě s rodiči, jsem svobodný a bezdětný. Jiné závazky nemám. Měsíčně by bylo možné splácet až cca 8000,- Kč bez omezení mého rozpočtu. Ručení je možno notářským zápisem. Nemám k dispozici žádné nemovitosti ani jiné nemovité majetky, které by šly zastavit. Bez poplatku předem - již znám takové zprostředkovatele, co naslibují hory doly a pak skutek utekl. Peníze by měly pocházet nejlépe ze soukromých zdrojů. Pokud by se jednalo například o podnikatele, který by ty peníze půjčil jen tak bokem, tak by to bylo úplně nejlepší a mohli bychom ihned podepsat smlouvu na notářský zápis. Dále se může jednat i o soukromé (ale pouze nebankovní firmy), které nemají problém schválit. Bez kontroly registru, bez poplatku a bez ručení. Peníze budou využité ke konsolidaci půjček z toho 20 % z částky zůstane bez účelu jako pojistná rezerva Prosím o rozumný úrok, ne lichva ani přehnané úroky. Nejlépe stejná nabídka, jakou lze získat u bank. Smlouvu na notářský zápis podepíši okamžitě a očekávám taktéž okamžité převedení peněz. Nabídka je platná do konce tohoto roku, končí případným podepsáním smlouvy. Informuji Vás neprodleně e-mailem a poskytnu Vám telefonický kontakt.

Telefon: odstraněno
E-mail: odstraněno
Sídlo: Kutná Hora