Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Prosím o půjčku 200000 Kč bez zástavy nemovitosti a ručení!

Potřeboval bych půjčit 200000 Kč, můj měsíční příjem činí 15000 Kč a jsem zaměstnaný na dobu neurčitou od roku 2011. Měsíčně bych mohl splácet tak 4500 Kč. Nemám žádné děti a ani nedávám žádné výdaje navíc za osoby v domácnosti. Jestli jsem v bankovním registru to nevím, ale neměl bych být a exekuci nemám žádnou. Nemovitostí ručit bohužel taky nemůžu, žádnou nevlastním. Ani nemám ručitele. Peníze bych chtěl použít na doplacení dluhů u jiných společností, pač jsem se musel zadlužit kvůli mé rodině. A momentálně mi to přetéká přes hlavu. Vlastně by šlo o konsolidaci úvěrů. Byl bych moc rád kdyby se někdo našel, kdo by mě pomohl. Mockrát děkuji, Kolář Pavel.

Pavel Kolář
Bydliště: Zlín
Částka: 200000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý investor vám nabízí následující řešení

#1

Nemůžu předem říci kdo bude schválený a kdo ne. Ale myslím si, že s 200 000 Kč by jste u nás neprošel. Kdyby Vám stačila tak polovina částky, tak by to již bylo reálné. Viz. naše stránky. Nemusel by jste mít zástavu a ani by jste neplatil nic předem. Za zkoušku to jistě stojí.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Pokud by jste si vybral jako to pravé řešení osobní bankrot, tak se můžete vyhnout veliké části dluhů, hledání zástav a ručitelů a jednání s podvodníky. Nenechejte své dluhy zajít ještě dál a začněte vše řešit hned teď. Napište mi e-mail s podrobnostmi na oddluzeni-cr@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Peníze se zástavou vám nabízí následující řešení

#3

Sice píšete, že není možná. Ale nenašel by se ve vašem okolí někdo, kdo by Vám pomohl? Potom by jsme vám mohli vyplatit ne 200 000 Kč, ale klidně i 1 000 000 Kč. Poctivě - přesně jak požadujete. Přehledná a krátká smlouva, její vzor můžete konzultovat s právním zástupcem. Máme průhledné podmínky a nic neskrýváme. Pro čestné jednání a rychlé vyřízení pište na pujcka-se-zastavou@seznam.cz. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Hradec Králové

Jarka Tomanová vám nabízí následující řešení

#4

Nevyšla Vám výplata nebo se vyskytla nečekaná složenka? Zafinancujeme až 4999 Kč se splatností 30 dnů. Nemusíme se osobně setkat. Registr není překážkou, exekuce či insolvence je. K dispozici na adrese jarka.tomanova@post.cz. Platí pro celou ČR.

Telefon: neuvedeno
E-mail: jarka.tomanova@post.cz
Sídlo: Ostrava

Markéta Kuželková vám nabízí následující řešení

#5

Jsem žena samoživitelka, v tuto chvíli na mateřské dovolené. Vzala jsem si několik nebankovních půjček, které mi přerostly přes hlavu a momentálně můj dluh dělá asi 200 000 Kč. Proto sháním peníze na vyplacení, bez zástavy nemovitosti a nutnosti ručitele. Splátka by mohla být mezi 4500 Kč až 5000 Kč. Kontakt na mě marketa.kuzelkova@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marketa.kuzelkova@seznam.cz
Sídlo: Kladno