Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Přišel jsem o příjem a zaměstnání, potřebuji půjčit peníze ihned

Přišel jsem o práci a o celý příjem. Takže jsem to měl velice těžké. Teď pracuji už 1 měsíc jako zedník. Momentálně už 2 měsíce jsem neměl výplatu. Potřeboval bych doplatit nájem, výživné a jiné poplatky, které mě teď 2 násobně vzrostly. Potřebuji ty peníze ihned. Prosím o pomoc, potřebuji jen 80000 Kč. Děkuji.

Roman Mezera
Bydliště: Klatovy
Částka: 80000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#1

Takovéto situace se velice špatně řeší (když přijdete o práci, dlužíte peníze...). Měla bych pro Vás nabídku oddlužení, kdy by jste prošel osobním bankrotem a musel splatit jen menší část dluhů. Kdyby to bylo uchopitelné východisko, tak mi napište na oddluzeni-cr@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Radim Pavlata vám nabízí následující řešení

#2

Přesně od této částky dáváme peníze jen a pouze se zástavou. Pokud ji nemáte, tak se k ní pokuste někde dojít. Poté mě prosím neodkladně dejte vědět a peníze budou Vaše. E-mail: radim.pavlata@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: radim.pavlata@seznam.cz
Sídlo: Plzeň

Jarka Tomanová vám nabízí následující řešení

#3

Příjem nemáte - máte někoho, kdo by ten příjem měl a mohl dělat ručitele? Můžeme pomoci ihned, ale potřebujeme tuto další osobu, která nepřišla o práci, nemá exekuce ani neví v nebankovním registru. Případně se mi ozvěte přes naše WWW stránky. Máme i další produkty, na které by jste splňoval podmínky, ale ne v takové výši.

Telefon: neuvedeno
E-mail: jarka.tomanova@post.cz
Sídlo: Ostrava

Adam Hulák vám nabízí následující řešení

#4

Stále ještě trvá Vaše situace, kdy jste přišel o zaměstnání a o příjem? Mohl by jsem Vám nabídnout peníze od soukromníků, peníze by jste měl takřka ihned a s minimem požadavků. Je třeba počítat s vyšší úrokem, ale vyřízení je skutečně bleskové. V případě zájmu telefonujte nebo se podívejte pro podrobnosti na mé internetové stránky.

Telefon: neuvedeno
E-mail: adam.hulak@seznam.cz
Sídlo: Praha 6

Ludmila Novotná vám nabízí následující řešení

#5

Minulý měsíc jsem přišla vlastní chybou o zaměstnání a nemám teď jakýkoliv příjem. Snažím se vše řešit, dostat nějaké dávky pro začátek a najít si novou práci. Ale než to vše udělám, tak musím nějak přežít. Od ztráty zaměstnání jsem neměla žádný příjem. Potřebuji cca 20 - 30 - 40 000 Kč. Před několika lety jsem se opozdila se splátkou a jsem proto v registru. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Praha 10