Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Potřebuji splatit všechny půjčky a splácet jenom jednu

Potřebuji rychlou pomoc, nevím jak dál. Majetek nemáme a máme exekuci na konto. Manžel má stálý příjem - invalidní důchod, já jsem ještě na nemocenské. Nemáme z čeho žít a proto bychom potřebovali půjčku, abychom vše vyplatili a spláceli pouze jeden úvěr. Finančně to už nemůžeme utáhnout dál. Jsem zoufalá a bez života. Dokázal by někdo půjčit a tím mi pomoci? Vše vám popíši na mailu, pokud mi napíšete váš. Prosím kohokoliv o pomoc. Chceme se z toho dostat a splácet jenom jednu půjčku. Děkuji

Ivana
Bydliště: Ostrava
Částka: 400000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Nebankovní Pomoc vám nabízí následující řešení

#1

Vše se odvíjí od toho, jestli máte čím ručit. Pokud požadujete na splacení všech půjček 400 000 Kč, tak by jste musela mít k zástavě například byt, jehož cena by byla okolo 800 000 Kč. Samozřejmě nemusí být Váš, může jej za vás poskytnout i někdo jiný. Pokud by jste měla o toto řešení zájem, tak mi můžete zatelefonovat. A splácet jenom jednu půjčku.

Telefon: 606198492
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 4

Walter Liferenko vám nabízí následující řešení

#2

Nabízíme cestu jak bydlet ve vlastním bytě a neplatit žádný nájem. Poskytněte jako zástavu vaši nemovitost a my vám pomůžeme. Bez vratných kaucí a podvodů. Skvělá příležitost jak získat peníze od nebankovní společnosti a vyřešit svoji situaci jednou pro vždy.

Telefon: 604333050
E-mail: neuveden
Sídlo: Jihlava

Václav Lintner vám nabízí následující řešení

#3

Potřebujete splatit všechny svoje dluhy a jste podnikatel? Tak Vám s tím pomůžeme. Nemusíte mít dokonce ani žádné příjmy. Naše produkty vyžadují naprosté minimum papírování, vše je jednoduché a jasné. Rychlé a poctivé jednání.

Telefon: 776315619
E-mail: neuveden
Sídlo: Tachov

Vanesa M. vám nabízí následující řešení

#4

A jaké výše dosahují vaše závazky? Já bych vám byla schopna vyřídit expresní osobní půjčku až do 15000 Kč. Měla by jste to velmi snadné a velmi rychlé - žádné papíry, nemusíte mít zaměstnání, nekontroluje se registr a ani nemusíte ručit nemovitostí. Ihned budete znát výsledek posouzení a peníze posíláme ihned po podpisu úvěrové smlouvy. Pokud by Vás má nabídka zaujala, tak jsem pro vás na níže uvedeném telefonu po celý den.

Telefon: 739041152
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 2

Katarína Cardová vám nabízí následující řešení

#5

Nabízím Vám až 3 000 000 Kč. Máme velmi nízké úroky a pokud budete chtít, tak Vám odložíme první splátku až na dobu 6 měsíců. Takže budete moci začít splácet své dluhy později. Splaťte s námi všechny Vaše nevýhodné půjčky a splácet jen jednu výhodnější u nás. Značně se Vám uleví. Máme přehledné podmínky a jsme slušní poskytovatelé. Podmínkou je ručení nemovitostí. Více informací na telefonu.

Telefon: 730691278
E-mail: neuveden
Sídlo: Brno