Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Potřebuji rychle půjčit 150 000 Kč ihned, i od lichváře na směnku

Půjčí někdo 150 000 Kč na směnku bez poplatku a zástavy? Mám záznam v registrech, proto ne bankovní. Ale žádnou exekuci nemám. Ale hrozí mi, pokud to ihned nezaplatím. Peníze chci využit na splacení všech mých dluhů. Může to být i na vysoký úrok (klidně 100% od lichváře) a zajištěné směnkou. Pomůže někdo?

Jan Kučera
Bydliště: Praha 10
Částka: 150000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý investor vám nabízí následující řešení

#1

Nejsme lichváři (úrok již od 11,9%) a nedáváme peníze na směnku (jen poctivé smlouvy). Ale u klientů jako jste vyžadujeme potvrzení o příjmu a čistý nebankovní registr. Žádat můžete na našich internetových stránkách. Mohu Vás ujistit, že po Vás nebudeme chtít peníze dopředu.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Nemyslím si, že by Vám někdo jen tak na čestné slovo dal 150000 Kč. Nechtěl by jste se vydat zaručenou cestou oddlužení? Měl by jste pokoj od lichvářů a vše dluhů. Mohu Vám s tím pomoci a vše pro vás zařídit.

Telefon: 912345593
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Petra Barošová vám nabízí následující řešení

#3

Naše peníze pocházejí ze soukromých zdrojů a můžu Vám sehnat libovolný finanční obnos. Je u nás ovšem ta podmínka, že bude zápis na katastru vůči vašemu majetku (dům, byt). Jinak nemůžete být kladně posouzen. Pokud by to bylo možné, tak máme peníze ihned k vyplacení.

Telefon: neuvedeno
E-mail: petra.barosova@seznam.cz
Sídlo: Brno

Renáta Skočková vám nabízí následující řešení

#4

Chcete poctivé zacházení? A nechcete jednat s podvodníky a lichváři? Potom jsme tady pro vás. Dáme až 70% hodnoty vašeho ručení a nebudeme se ptát na další otázky. Peníze můžete mít již do 48 hodin (je to ovšem individuální). Splácení až na 20 let.

Telefon: 608795747
E-mail: uverovapohotovost@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Markéta Kuželková vám nabízí následující řešení

#5

Prosím už naprosto kohokoliv, i lichváře a soukromníky, kteří půjčují na směnky. Protože jsem na MD, tak mě všude odmítají a nikdo mi nic nepůjčí. Na zažehnání té nejhorší katastrofy potřebuji 50 tisíc, ale abych se zbavila úplně všeho, tak bych potřebovala 150 000 - 200 000 Kč. Přeplatím libovolný úrok, stanovte si RPSN. Důležité je, aby to bylo rychlé, v rámci několika málo dnů. Splácet mohu z rodičovské, která činí 12 050 Kč.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marketa.kuzelkova@seznam.cz
Sídlo: Kladno