Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Potřebuji půjčku 20 000 Kč na nedoplatek na bytě ihned teď

Bydlíme s mým synem v bytě, v podnájmu. Ale teď mám nějaké nedoplatky, které musím uhradit. Majitel nám dal limit 30 dnů, do kterým musím vše zaplatit. Pokud to nebude do těch 30 dnů, tak nás i s mým synem vyhodí na ulici pod most. Ale já nemám takovou finanční hotovost. proto vás chci požádat o to, abyste mi nabídli, za jakých okolností mi můžete pomoci. Protože s majitelem bytu se nedá nějak rozumně domluvit aby počkal. Mohu vám to vracet ve splátkách, cca se bude jednat o tisíce korun. Jsem v podnájmu a nemáme žádné vlastnické právo na byt, zástavu pro vás nemám. Podepíšu vám smlouvu. Může mi někdo něco nabídnout? Dejte konkrétní podmínky a já je splním. Ale hodně rychle, spěchá to. Nedoplatek chce do 30 dnů.

Romana Schaferová
Bydliště: Děčín
Částka: 20000 Kč
8 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Petr Venclovský vám nabízí následující řešení

#1

Jelikož jste v podnájmu, tak předpokládám, že nebudete mít zástavu a každý vás bude odmítat. Proto si vyberte mě. Já ji chtít nebudu. Splátky si dáte až na 120 měsíců. A ani vás to nebude stát žádný poplatek předem. Kontaktujte mě co nejdříve.

Telefon: neuveden
E-mail: finance.venclovsky@gmail.com
Sídlo: Brno

Jiří Košťálek vám nabízí následující řešení

#2

Nepožaduji zástavu a mohu vám dát až 80000 Kč (což převyšuje i to o co žádáte). Největší výhodou je, že já vám mohu dát výsledek již do 20 minut. Takže mi zavolejte a já to hned vyřeším. Kontaktujte mě ještě dnes.

Telefon: 775391485
E-mail: j.kostalek@seznam.cz
Sídlo: Pardubice

Katerina vám nabízí následující řešení

#3

Dobrý den, mohu Vám nabídnou půjčku bez poplatku předem, bez ručitele a zástavy. Pokud máte zájem napište mi na mail, ozvu se Vám, půjčku jsme schopni vyřídit do 24 hodin.

Telefon:
E-mail: ferpujckakn@seznam.cz
Sídlo: Brno

Andrea Částková vám nabízí následující řešení

#4

Dobrý den, mohu Vám nabídnout půjčku do výše 30 000Kč. Bez zástavy a tři měsíce máte bez úroku. Pokud máte zájem ozvěte se.

Telefon: 723043194
E-mail: andrea.castkova@seznam.cz
Sídlo: Praha 1

Karel Musil vám nabízí následující řešení

#5

Na nájmu mám nedoplatek 20000 Kč, který musím do konce tohoto týdne zaplatil. Mám relativně dobré zaměstnání a mohu splácet až 5000 Kč měsíčně. Pokud nedoplatek na bytě neuhradím, tak se budu muset vystěhovat. Situace je tedy akutní. Prosím o reakce a konkrétní nabídky.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Praha 1

Zdeněk Frech vám nabízí následující řešení

#6

Prosím o pomoc. Dcerku jsme vysoudil, ale peníze uchází. Kdo pomůže? Zdeněk, Klárka. Děkujeme.

Telefon: 704712347
E-mail: Zdenek.frech@seznam.cz
Sídlo: Praha 5

Ivana Řípová vám nabízí následující řešení

#7

Dobrý den, mám 3 děti a musím se díky ex-příteli vystěhovat. Potřebuji sehnat 20000 Kč na kauci v jiném bytě. Jinak jsme na ulici. Jsem v registru Solus, tak mi nikdo nechce půjčit. Poradíte?

Telefon: 721974254
E-mail: ripovaiva@email.cz
Sídlo: Mělník

Tomáš Papež vám nabízí následující řešení

#8

Půjčím vám 4000 Kč - 20 000 Kč. Nabízím všem zájemcům rychlé a čestné jednání. Využití finančních prostředků na cokoliv, nedokládáte účel. Nabídka je platná pro celou ČR. V případě zájmu mi zde zanechejte vaše kontaktní informace.

Telefon: 731717365
E-mail: 1.papen@seznam.cz
Sídlo: Benešov