Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Potřebuji půjčit peníze pro moji firmu, finanční problémy

Potřebuji půjčit cca 300 000 Kč na překrytí finančních problému, které byly způsobeny bohužel ne vlastní vinou. Při normálním provozu je měsíční obrat cca 200 000 Kč. Jsem přesvědčen, že splatnost do 24 měsíců by neměla být žádný problém. Najde se někdo, kdo by byl schopen a ochoten mi bez podvodu pomoct? Moc děkuji za vaše případné nabídky.

Stanislav Klaus
Bydliště: Mělník
Částka: 300 000 Kč
7 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Petr Sedláček vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, nabízíme produkty (nebankovní), které vám mohou zajistit až 600 000 Kč. Tato částka platí pouze pro podnikatele, pro důchodce a zaměstnance máme daleko nižší limity. Ve vašem případě bychom vám ale byli pravděpodobně schopni pomoci. Kontaktujte mě prosím pro více informací.

Telefon: 722664662
E-mail: prof.sedlacek@seznam.cz
Sídlo: Praha 2

Marika Klepancová vám nabízí následující řešení

#2

V našem portfoliu máme půjčku pro podnikatele a na 300 000 Kč by jste při splnění ostatních podmínek mohl dosáhnout. Požadujeme dvě daňová přiznání k potvrzení vaší bonity a obratu. Pokud máte nějaký jiný dluh, tak to není překážkou. Jen nesmíte být v exekuci. Pro více informací a posouzení vaší žádosti mi prosím zatelefonujte nebo pošlete e-mail. Obratem vám odpovím.

Telefon: 776247311
E-mail: m.klepancova@centrum.cz
Sídlo: Praha 4

Jitka Slachová vám nabízí následující řešení

#3

Pracuji pro nebankovní společnost, která umí klientovi nastavit takové podmínky, které si může dovolit. Úvěr přesně na míru. Jednáme seriózně a poctivě. Před poskytnutím se osobně sejdeme. Kontaktujte mě.

Telefon: 730738996
E-mail: jitkaslach@seznam.cz
Sídlo: Hradec Králové

Soukromý věřitel vám nabízí následující řešení

#4

Nabízíme poctivé půjčky bez poplatků, bez podvodného zprostředkování, peníze do 200 000 Kč. Vše bez doložení výše příjmu, do 1 000 000 Kč bez zástavy nemovitosti. Zavolejte nám a domluvte si termín schůzky. Stačí nám i SMS.

Telefon: 723430842
E-mail: neuveden
Sídlo: Hradec Králové

Jan Šedivý vám nabízí následující řešení

#5

Potřebujete ihned vypůjčit peníze před výplatou a to až 50.000 Kč? Nabízím Ván on-line žádost, která je zcela zdarma. Pokud chcete peníze a nechcete nikomu zdůvodňovat na co, tak využijte našich služeb. Stačí odeslat on-line formulář na našich stránkách.

Telefon: neuveden
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 1

A. Bencová vám nabízí následující řešení

#6

Napište na e-mail nebo zavolejte. Půjčka pro Vaši firmu není problém. Vyřešíme Vaše problémy. A podíváme se na to podrobněji.

Telefon: 777684686
E-mail: bess12@seznam.cz
Sídlo: Uherské Hradiště

Petr Křížek vám nabízí následující řešení

#7

Dobrý den, my se specializujeme pouze na podnikatele a firmy jsem přesvědčen, že řešení najdeme. Stačí se domluvit po telefonu nebo po emailu na podrobnostech. A případně zbytek již dořešit osobně. Máte-li zájem řešit finanční problémy vaší firmy ihned, můžeme se na všem domluvit.

Telefon: 608 254 922
E-mail: zbuzany.petr@seznam.cz
Sídlo: Praha 1