Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Potřebuji půjčit 600 - 700 tisíc Kč, bez zástavy a bez doložení příjmu

Dobrý den, píši ohledně půjčky, zda by bylo možné se dohodnout? Jednalo by se o 700 tisíc (300 tisíc na splacení závazků, zbytek na vybavení domácnosti, auto), banky mi nepůjčí kvůli zkušební lhůtě (změna práce). proto bez doložení příjmu. Přítelkyni kvůli rodičovské dovolené, nemáme nemovitost proto nemůžeme nemovitostí ručit. Jsem zoufalý a sháním nějakého "lidumila". Bohužel jich je v naší republice již málo, většina nechce půjčit víc jak 400 tisíc, část nechce půjčit bez zástavy a zbytek jsou zlodějové. Proto bych Vás chtěl požádat o tuto půjčku. Nejsem neplatič, nejsem v registrech, exekuce a insolvenci NEMÁM. Kdyby se s Vámi dalo rozumně domluvit moc by to mě a mé rodině prospělo, momentálně splácím 5800,-. Jsem schopný splácet maximálně 6500 Kč. Chtěl bych to i pokud možno na 20-25 let nebo i déle. Záleží na splátce, abych se vešel do těch 650 tisíc. Jsem schopný to časem převést ke své bance a splatit to tím pádem dříve (počítám tak rok dva, dokud nedostanu smlouvu na neurčito). Pak mi určitě banka půjčí tento obnos. Děkuji za případné nabídky, preferuji diskrétní a rychlé jednání/vyřízení. Měsíční příjem domácnosti 22-25 tisíc. Já 16500 Kč, přítelkyně 7600 Kč.

Jakub Kopecký
Bydliště: Ústí nad Labem
Částka: 600000 - 700000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Vítková Blanka vám nabízí následující řešení

#1

Zajistím vám 600000 - 700000 Kč, ale musíte mít zástavu nemovitosti v minimální hodnotě 1 200 000 Kč. Nemovitost nemusí být psána na vaše jméno, majitel nám ovšem musí udělit souhlas se zapsáním zástavy. Rovněž musíte doložit příjem v minimální výši 20 000 Kč. Nedomnívám se, že dostanete lepší nabídku. Máte zájem? Jste schopen splnit podmínky?

Telefon: 603762182
E-mail: vitkova@seznam.cz
Sídlo: Opava

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#2

Pokud si dobře vzpomínám, tak jsem na vaši žádost již jednou reagovala v předchozím inzerátu. Podmínky jsou ovšem stále stejné a nic se nezměnilo. Bez zástavy jsem vám schopna zprostředkovat maximálně 120 000 - 140 000 Kč. Více jen se zástavou nemovitosti. Doložení příjmu by případně nebyl problém. Obávám se, že žádnou jinou odpověď na žádost o 600 až 700 tisíc korun nedostanete. Můj email: lucie.brouckova@precerpano.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#3

Zprostředkuji peníze od soukromých osob a investorů. Peníze pocházejí ze soukromých zdrojů, nemusíte tak splňovat běžné podmínky, které po vás vyžadují běžné nebankovní firmy nebo bankovní společnosti. Vždy se lze domluvit na kompromisu. Peníze je možno využít na vyplacení půjček, vyplacení dluhů, vyplacení exekucí nebo i zástav na nemovitosti. Zprostředkuji 1 000 Kč - 20 000 Kč bez doložení příjmu. Až 40 000 Kč s doložením příjmu ze zaměstnání. Až 166 000 Kč s doložením příjmu, bez registru a bez zástavy. Až 400 000 Kč s doložením příjmu, bez registru , bez exekucí. Až 10 000 000 Kč se zástavou nemovitosti v minimální hodnotě 75% z požadované částky. Věřím, že je vždy možno najít kompromis, který vyhovuje obou stranám. Zanechejte zde Vaše kontaktní informace, budu vás kontaktovat ohledně vaší nové nebankovní půjčky na své vlastní náklady. Známka poctivosti: jako zprostředkovatel nevyžaduji poplatek předem, nevybírám od žadatelů provize a nesepisujete smlouvy před schválením půjčky. Věřím, že dokáži pomoci i ve Vašem případě.

Telefon: 736219830
E-mail: zprostredkuji-penize@seznam.cz
Sídlo: Praha 7

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#4

Dobrý den, domnívám se, že není možné získat 600 000 Kč nebo dokonce 700 000 Kč bez zástavy. Chápu, že nepotřebujete celou částku, ale i kdyby jste potřeboval jen 300 000 Kč na vyplacení dluhů a půjček, stejně by to bylo příliš mnoho. Nebylo by jednodušší se zamyslet na insolencí? Po 3 až 5 letech splácení by vám byl zbytek dluhu odpuštěn. Samozřejmě by jste po celou tuto dobu žil o naprostém minimum a takřka všechny peníze by šly věřitelům. Ale po uplynutí této doby by jste byl zcela bez dluhů, zcela čistý jakýchkoliv závazků. Zkonzultuji vše zdarma, samotná pomoc při vstoupení do insolvence je již placená. Případně mi zde zanechejte vaši odpověď.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

ing. Michal Zapletal vám nabízí následující řešení

#5

Bohužel vás nepotěším, protože neznám žádnou firmu ani osobu, která by vyplatila 600 nebo 700 tisíc korun bez zajištění. Pokud by jste byl schopen zajistit nemovitost k zástavě, ať již rodinnou nebo od přátel, tak by jsem vám byl schopen peníze zajistit do 1 až 2 týdnů. Podmínkou je ovšem zástava a doložení příjmu ručitele půjčky. Zanechejte mi zde zprávu jak jste se rozhodl. Děkuji, ing. Michal Zapletal.

Telefon: neuvedeno
E-mail: michal.zapletal.1986@seznam.cz
Sídlo: Praha 3