Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Potřebuji půjčit 300000 Kč na směnku, ale velice rychle, spěchá to

Jsem si zaměstnaný a do práce chodím, ale nemůžu dát potvrzení. proto mě zatím všude zamítli a nic mi nedali. Celkově po vás chci 300 000 Kč. Mohu vám splácet asi 3000 Kč až 5000 Kč. Víc si nemohu dovolit. Jsem čerstvě rozvedený, ale s manželkou nemáme společný majetek. Nikde mi nepůjčí, protože podle nich nemám zaměstnání. Proto hledám soukromého poskytovatele, který chápe moji situaci a pochopí i bez papíru, že na splácení mám. Pošlete mi podmínky za jakých můžu mít od vás 300 000 Kč. O úroku to rozhodně není. Může to být i na směnku, klidně vám ji podepíši. Ale splácení budu chtít měsíční. Nemám na to, abych to dal najednou.

Luboš Pítek
Bydliště: Hodonín
Částka: 300000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Jiří Bittman vám nabízí následující řešení

#1

Zaměstnání není problém, nemusíte dokládat svůj příjem. Ale důležité je, abyste měl nemovitost, kterou byste mohl podložit tyto peníze. V tom případě bych mohl pro vás sehnat až 80% její hodnoty. Stačí mě kontaktovat a do cca 7 dnů byste měl peníze.

Telefon: 733390338
E-mail: info@esofin.cz
Sídlo: Blansko

Pavel Sokola vám nabízí následující řešení

#2

Na směnku nevyplácíme. U nás by jste musel umožnit zástavní právo zapsané v katastru a mohl by jste mít finanční prostředky až v 70% její hodnoty. Tyto situace řešíme formou americké hypotéky.

Telefon: +420605829070
E-mail: ps.kevin@email.cz
Sídlo: Jablonec nad Nisou

Poctivý Investor vám nabízí následující řešení

#3

Vyberte si na našich stránkách jeden z našich balíčků. Sice tam nenajdete nic na směnku, ale peníze dáváme i problémových žadatelům. V tom není problém.

Telefon: +420912345593
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Markéta Kuželková vám nabízí následující řešení

#4

Měla jsem 4 nebankovní produkty, vše jsem zvládala splácet. Poté přišla MD a posledních 6 měsíců nemám dostatek peněz na to, abych měla na všechny splátky. Došlo k opoždění a nyní vše musím vracet najednou. Proto chci poprosit o 300000 Kč, kterými bych to mohla vše urovnat. Klidně i na směnku s vysokým úrokem, ale spěchá to velmi moc. Ozvěte se spěšně na marketa.kuzelkova@seznam.cz. Vysoké přeplacení není problém, poplatky předem jsou.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marketa.kuzelkova@seznam.cz
Sídlo: Kladno

Daniel Malina vám nabízí následující řešení

#5

Jsem v insolvenci a peníze, které mi měsíčně zůstanou, mi nevystačí na život. jediné řešení je vyplacení všech věřitelů. Potřeboval bych 300 000 Kč až 600 000 Kč. Nemám se bohužel jak zaručit, nemám žádnou nemovitost. Snad jen na směnku či nějakou smlouvu sepsanou u notáře. Potřebuji vše zařídit velice rychle, velmi to spěchá. Nemohu za takovýchto podmínek už dál fungovat. daniel.malina@centrum.cz

Telefon: neuvedeno
E-mail: daniel.malina@centrum.cz
Sídlo: Praha 10