Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Potřebuji půjčit 100000 Kč bez ručení a zástavy (ne podvody a poplatky)

Potřebovala bych půjčku 100000 Kč bez zástavy, ručitele a poplatků předem (již jsem někomu podobnému naletěla). Chtěla bych doplatit krátkodobé půjčky (Provident, Fajn půjčka apod.). Mám stálý příjem, pracovní poměr na dobu neurčitou. Můžu doložit pracovní smlouvu a výplatnice. Splátka tak do 5000 Kč. Doba splácení nerozhoduje. Exekuce není, registr bankovní - nejsem. Nebankovní nevím (párkrát jsem se o pár dnů opozdila se splátkou). Na půjčku spěchám. Děkuji

Dana H.
Bydliště: Kroměříž
Částka: 100000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý investor vám nabízí následující řešení

#1

Přesně jak píšete - ne podvody a ne poplatky. Takové peníze nabízíme. Ve Vašem případě bych předpokládal, že by bylo možné kladně posoudit až do výše 50 000 Kč, nevím to ale jistě. Zkuste požádat o některý z našich produktů. Taktéž jsem k zastižení na e-mailu po celý den včetně víkendů a svátků. Není nutná zástava a nedíváme se do registru.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Nikdo poctivý s Vámi nechce jednat, ale vy nutně potřebujete peníze. Toto je naprosto běžná situace, kdy se klienti začnou poohlížet po záchranné brzdě v podobě osobního bankrot. A já Vám ji nabízím: oddluzeni-cr@seznam.cz. Už nebudete muset hledat zástavy, ručitele a bát se podvodů. Ihned po schválení budete moci zase klidně spát a nebát se budoucnosti.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Peníze se zástavou vám nabízí následující řešení

#3

Pokud se potřebujete vymanit z nepříznivého životního finančního postavení, tak s námi na to máte. Nikdy není naším požadavkem, aby jste nám poslali nejdříve platbu. Schválení a posouzení je pro všechny zdarma bez jediné koruny. Nenahlížíme do rejstříků, nezajímají nás výplatní pásky (výplatnice) ani výpisy z bankovních účtů. Není v tom žádný podvod, jen čestné a rychlé vyřízení. Máte zájem o spolupráci? Jsme Vám k dispozici každý den (včetně víkendů) na pujcka-se-zastavou@seznam.cz. Těšíme se, že i vy se stanete našim spokojeným klientem. A přidáte se k desítkám lidí, kterým jsme již pomohli.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Hradec Králové

Markéta Kuželková vám nabízí následující řešení

#4

Jako maminka na MD potřebuji půjčit 50 000 Kč - 100 000 Kč - 200 000 Kč na vyplacení všech dluhů. Minimální částka by mi stačila na to, abych odvrátila hrozící krizi a exekutora. Pokud bych mohla dosáhnout na maximální částku, tak bych zaplatila úplně a neměla jediný závazek. Samozřejmě kromě toho Vašeho. Nabízím vysoký úrok a poctivé splácení, ale potřebuji rozumnou splátku do 5000 Kč. Prosím bez zástavy, bez ručení a bez poplatků předem. Děkuji. Email: marketa.kuzelkova@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marketa.kuzelkova@seznam.cz
Sídlo: Kladno

Daniel Tichý vám nabízí následující řešení

#5

Potřebuji nutně půjčit 100 000 Kč. Prosím reagujte zde pouze v případě, že to myslíte seriózně a pokud nechcete poplatky. Na žádné podvody už neskočím. Bez registru, zástavy a ručení. Zaměstnání mám.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Benešov