Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Potřebuji okamžitě půjčku 500 000 Kč na konsolidaci dluhů

Dobrý den, potřebuji půjčit abych se zbavila více půjček co mám. A které teď nezvládám platit. (na konsolidaci) Příjem mám kolem 20 000 Kč, ale nemám čím ručit. Splácet bych mohla až 10 000 Kč měsíčně. Jsem v registru. Prosím jen bez poplatku předem. Na to už jsem naletěla 2x a vícekrát už to neudělám. Nehodlám už nic posílat předem. Předem děkuji za nabídky.

Michaela K.
Bydliště: Liberec
Částka: 500000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Soukromé peníze vám nabízí následující řešení

#1

Neslibuji žádné zázraky, ale myslím si, že by se s tím dalo něco udělat. Nedokáži předem říci jak to bude ohledně zástavy (na 60% bude třeba). Ale běžte na naše internetové stránky a pošlete nám poptávku. Během 10 minut by se Vám měl někdo ozvat zpět. Jak říkám, tak negarantuji schválení. Musíte to zkusit. Ale slibuji čestné jednání a žádné peníze předem. Využití na cokoliv, i na konsolidaci. Všechny došlé žádosti řešíme okamžitě.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Klára Lukašíková vám nabízí následující řešení

#2

Konsolidujeme nevýhodné zástavy a vyplatíme nedobrovolné dražby. Pomůžeme i vám okamžitou finanční injekcí ve výši, kterou budete potřebovat. Z naší strany je jen jeden požadavek - musíte nám dát zástavu. A okamžitě vyplatíme co budete potřebovat. Napište nám na klara.lukasikova@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: klara.lukasikova@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Oddluzeni CR vám nabízí následující řešení

#3

Myslim si, ze nemate sanci s touto zadosti o 500 000 Kc nikde uspet. Toto vam proste nikdo v nebankovnim trhu neni schopen dat. Navrhnu vam osobni bankrot, se kterym bych vam mohla pomoci. Je to jedina mozna cesta z teto slamastyky. E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Brno

Oddluzeni CR vám nabízí následující řešení

#4

Dobrý den paní Michaelo, byla by jste schopna najít někoho, kdo by Vám dal nemovitost jako zástavu vůči našemu úvěru? Doplňte nám tuto skutečnost nebo alespoň zveřejněte svůj kontakt (nejlépe telefon). Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Brno

Daniel Malina vám nabízí následující řešení

#5

Rovněž potřebuji okamžitě půjčku 500 000 Kč až 600 000 Kč na konsolidaci všech mých závazků, které ale už bohužel přešly do insolvence. Nemám majetek, ale podepíši směnku nebo smlouvu u notáře. Pište daniel.malina@centrum.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: daniel.malina@centrum.cz
Sídlo: Praha 10