Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Potřebuji nebankovní úvěr na splacení půjček (dost to spěchá)

Dobrý den, měl bych zájem o nebankovní úvěr ve výši 80 tisíc Kč. Jsem zaměstnán již 5 let u jedné společnosti, můj čistý měsíční příjem je 26 tisíc, měsíční splátku bych si představoval ve výši cca 3000,- Kč. Jsem svobodný a bezdětný. Nejsem si vědom toho, že bych byl v bankovním registru, SOLUSU či CERD. Žádná exekuce na mne vedená není. Ručit majetkem nemohu. Potřebuji nebankovní úvěr na sjednocení půjček z následujícího důvodu. Peníze se chystám použít na konsolidaci svých mikroúvěrů do jednoho. Pochopím samozřejmě vyšší úrok, z toho důvodu, že se pohybujeme v nabídce nebankovních půjček. Budu rád, když se mě ozvete s případnou nabídkou na mém emailu: Luckyluke88@email.cz. Dost to spěchá a budu velmi rád za rychlé reakce.

Lukáš Valeš
Bydliště: Praha 7
Částka: 80000 Kč
4 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#1

Místo nebankovního úvěru na splacení půjček zvažte možnost oddlužení. Budou zastaveny všechny exekuce a všechny snahy věřitelů z vás dostat peníze. Budou jasně stanoveny podmínky, za jakých budete následující roky splácet své dluhy a následně vám bude zbytek prominut. Je zde jasná nevýhoda - několik další let nebudete mít žádné peníze nazbyt a vše půjde věřitelům. Ale výsledek jistě stojí za to. Zvažte tedy u mnou nabízenou možnost a případně zde zanechejte svůj kontakt.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#2

Nebankovní úvěr vám mohu nabídnout, ale vzhledem k vaší situaci do maximální výše 20 000 Kč. Pokud by jste požadoval více, tak by byl nutný ručitel. Ten by musel mít doložitelný příjem a žádné půjčky po splatnosti. V takovém případě by bylo možné dosáhnout až na 166 000 Kč. Máte-li zájem, napište mi na lucie.brouckova@precerpano.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Jakub Solar vám nabízí následující řešení

#3

Potřebuji nutně nebankovní úvěr ve výši 10 000 Kč. Krizová situace, klidně vrátím i 20 000 Kč. Nabídněte. Rovněž na to docela dost spěchám.

Telefon: +420792279236
E-mail: jakubsolar@seznam.cz
Sídlo: Plzeň

smazáno vám nabízí následující řešení

#4

Prosím o nabídku nebankovního úvěru od 80.000 do 150.000 Kč. Přijmu jen nabídky bez plateb předem a podobných praktik. Mám opravdový zájem peníze získat a beru to vážně. Peníze použiji na splacení půjček. Kontaktní údaje na žádost smazány.

Telefon: smazáno
E-mail: smazáno
Sídlo: Praha 1