Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Poptávka: Vyplacení exekuce na platu nařízené soudem

Dobrý den, potřebuji zjistit, zda někdo je ochoten půjčit 190 000 Kč na vyplacení exekuce na plat nařízené soudem. Partner potřebuje na výživné, které jsme nebyli schopni splatit najednou, neboť bylo stanoveno zpětně po soudní při, která trvala řadu let. S ex se nám nedaří se dohodnout na splátkovém kalendáři. Ručit nemovitostí nemůžeme. Máme dva platy, takže něco splácet můžeme. Avšak vzhledem k soudním při, potřebuji, aby smlouva byla pouze na partnera, aby opět nechtěla ex hned navyšovat výživné po zaplacení. Prosím jen seriozní nabídky, žádná lichva a žádné peníze předem. Chtěli by jsme 190 000 Kč použít jen na vyplacení této exekuce, která nám byla soudem uvalena na plat. Chceme seriózní jednání, budeme splácet pravidelně. Prosím o nabídky, které je možné realizovat. Jistě chápete, že mít exekuci na platu, je velmi nepříjemné. A proto uvítáme co nejrychlejší řešení, které by okamžitě vedlo k její zastavení. Děkujeme předem za seriozní jednání.

Dvořáková
Bydliště: Praha 2
Částka: 190 000 Kč
4 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý Investor vám nabízí následující řešení

#1

Byla by jste schopna nabídnout jakoukoliv formu ručení? Nemusí se jednat přímo o dům, co například automobil? Mohl by jsem vám zařídit financování a vyplacení exekuce ze soukromých zdrojů. Velmi výhodné podmínky z hlediska úroků, zejména oblíbená je možnost stanovit si vlastní výši splátek. Která by se mohla pohybovat od 4900 Kč do 9200 Kč. Další podmínky by se odvíjely od toho, jak by jste si nastavila splátkový kalendář. Chcete-li se o tom pobavit podrobněji, tak mi prosím sdělte své telefonní číslo.

Telefon: 0042073629282
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 3

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Pokud jste již v exekuci a ta probíhá, tak vám jen velmi těžko někdo půjčí. Jelikož jste tím ztratila veškerou bonitu. vše ovšem ještě není ztraceno. Nabízí se osobní oddlužení, se kterým mohu pomoci. Můžete se mnou vše konzultovat na oddluzeni-cr@seznam.cz. Ráda poradím co a jak a vše i vysvětlím.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#3

Živím se zprostředkováním peněz od soukromých investorů. Tvořím most mezi obyčejným člověkem, který potřebuje půjčit peníze a bohatými soukromými osobami, které chtějí zhodnotit své peníze. Zanechejte zde své telefonní číslo a pokusím se vám zajistit financování ze soukromého sektoru. Garantuji poctivé jednání (ne poplatky, ne směnky), rychlé vyřízení (peníze zpravidla do 4 dnů) a vysokou prostupnost žádostí (schváleno až 60% žádostí). Děkuji, s pozdravem Kohout M.

Telefon: 00420736252028
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Ostrava

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#4

Vyplatíme veškeré exekuce, dluhy a nesplacené pohledávky. V jakékoliv výši, jakkoliv dlouho po splatnosti a komukoliv. Jediná podmínka - klient musí mít zástavu či někdo musí nabídnout zástavu za něj. Pokud splníte tuto jednoduchou podmínku, tak do 72 hodin vyplatíme libovolnou částku. Bez nahlížení do registru, bez ověřování exekuci aj. Profesionální a rychlé řešení. Více na našem webu.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9