Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Poptávám půjčku 150000 Kč, se splátkou 6000 Kč (bez registru)

Poptáváme půjčku ve výši 150000 Kč. Můžeme vám splácet maximálně 6000 Kč. Více si nemůžeme dovolit, nejde to. Exekuce nemáme, jen se nacházíme v registru, do kterého jsme se dostali ne vlastní vinou. Zástavu (dům, byt a tak) nemůžeme nabídnout. Taky nemáme nikoho jiného, kdo by si to na sebe chtěl napsat jako ručení, žádný jiný ručitel. Jednám jen se seriózními lidmi, žádné podvody, lhaní a pokusy o podvedení. Nevíme, co by vás dál zajímalo. Tak jestli to pro nás vypadá nadějně právě u vás, tak se určitě domluvíme.

Mirka Klučková
Bydliště: Brno
Částka: 150000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý investor vám nabízí následující řešení

#1

Pokud nemáte zástavu, tak si myslím, že bychom Vám mohli schválit cca 100 000 Kč - pokud by jste měla zájem? Splátky si lze nastavit po vzájemné dohodě na únosnou mez. Nemusíte mít dalšího ručitele a netelefonujete na 900 (vše lze sjednat i jen přes internet). Budu se těšit na Vaši odpověď.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Nevidím moc nadějně, že by jste měla šanci uspět. Pokud nemáte nic k zástavě a jste v registru, tak Vám 150.000,- Kč nikdo nedá. Proto navrhuji, aby jste zvážila osobní bankrot (tzv. insolvenci). Se vším pomohu a vše Vám vysvětlím. Kontakt: oddluzeni-cr@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Peníze se zástavou vám nabízí následující řešení

#3

Pokud chcete projít našim schvalovací systémem, tak ji musíte mít. Je to náš jediný, ale neměnný požadavek. V případě, kdy jej žadatel splní, tak již není žádným jiným způsobem kontrolován (plat, zaměstnání, dluhy, exekuce, registr) a peníze jsou mu ihned zaslány na jeho bankovní účet. Pokud by jste měla o tuto formu financování zájem, tak se mi prosím ozvěte na pujcka-se-zastavou@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Hradec Králové

Adam Hulák vám nabízí následující řešení

#4

Mohl by jsem Vám nabídnout celých 150000 Kč od soukromníka. Bude-li splátka 6000 Kč či jiná je na jednání a domluvených podmínkách, ale vidím to velmi reálně. Podmínky: bez registru, s příjmem (jakýkoliv), bez poplatků, bez zástavy a bez ručitele. Kontaktujte mě co nejdříve to bude možné.

Telefon: neuvedeno
E-mail: adam.hulak@seznam.cz
Sídlo: Praha 6

Barbora Nejedlá vám nabízí následující řešení

#5

Bylo by možné i půjčit do konce týdne 300 tisíc, kdybych doložila svůj příjem? Mám zaměstnání, ale taky dluhy, které chci konsolidovat. Poptávám někoho, kdo mi může poctivě pomoci, bez poplatku. Jsem ochotná souhlasit s měsíční splátkou až 5000 - 6000 Kč. prosím pište ihned na nejedla.beru@seznam.cz.

Telefon: 736272829
E-mail: nejedla.beru@seznam.cz
Sídlo: Praha 6