Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Pomoc v nouzi mamince na MD, půjčka bez ručení, zástavy

Prosím najde se tu někdo s dobrou duší, která mi pomůže znovu začít? Potřebují nutné a rychle nejlépe bez poplatků předem 35 000 Kč. Mohl by mi někdo půjčit i přestože jsem maminka na MD a nemám čím ručit? Potřebuji zaplatit starý dluh a mít klidný spánek. Jsem na mateřské, pobírám 7333 Kč + 2500 Kč + přivýdělek 1720 Kč + přídavky 7000 Kč od manžela. Celkem mi to tak dělá 18 500 Kč měsíčně. Bydlím v podnájmu, takže nemám čím ručit a v dnešní době nikdo nechce ani ručit. Nikdo mi nepomůže. Mám tři děti a jsem schopna splácet přímo z vlastního účtu a do 2000 Kč. Kdyby to tedy šlo. Určitě bychom se domluvily. Udělám cokoli, jen mi prosím pomozte. Už nechci problémy, jen hezký život. Nemám exekuci a ani nejsem v insolvenci. Záznam v registru možná mám, ale nejsem si jistá. Můžete mi prosím někdo doopravdy pomoct bez podvodu apod.? Budu čekat na reakce.

Žaneta Skálová
Bydliště: Třebíč
Částka: 35000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#1

35 000 Kč v dnešní době nejsou žádné velké peníze. Dejme mi na sebe kontakt a všechno to spolu vyřešíme. Podíváme se, jestli máte záznam v registru a případně vám pak vyberu nějakou půjčku s nebo bez registru. Nebudete muset ani ručit. Zanechejte zde prosím na sebe kontakt (nejlépe telefonní číslo). Děkuji a budu se těšit.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#2

Dobrý den, maminkám na MD dokáži zajistit až 45 tisíc korun na ruku. Nejsou u toho nikdy žádné poplatky, nemusíte si kupovat žádné pojištění, neručí se nemovitostí a ani se nekontroluje registr. Jistě máte zájem - napište mi na zprostredkuji-penize@atlas.cz. Bude to otázka 24 hodin.

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Mladá Boleslav

ing. Michal Zapletal vám nabízí následující řešení

#3

Nabízíme matkám na MD 2000 Kč až 59 999 Kč. Je třeba být občankou ČR nebo SK, mít dva platné doklady totožnosti, dostavit se na pobočku v Praze, Brně, Ostravě nebo Kladně. Peníze vyplatíme na ruku oproti podpisu smlouvy. Případně do 3 dnů bankovním převodem. Peníze schválíme bez nahlížení do registru a bez zástavy. Více informací na našich internetových stránkách nebo na adrese: michal.zapletal.1986@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: michal.zapletal.1986@seznam.cz
Sídlo: Praha 3

Blanka Vaníčková vám nabízí následující řešení

#4

Jsem taky maminka na MD a hledám někoho, kdo by mi dal 50.000,- Kč na směnku. Pokud se najde někdo tak hodný, tak budu moc ráda, pokud mi napíše na blanicka.zlin@email.cz. Děkuji mockrát.

Telefon: neuvedeno
E-mail: blanicka.zlin@email.cz
Sídlo: Zlín

Blanka Vaníčková vám nabízí následující řešení

#5

Psala jsem vám email. Můžete se mi prosím ozvat, jestli by jste mi tedy mohli pomoci nebo ne? Moc na to čekám, protože už na to mám jenom 2 dny, jenom do pátky. A tak mám strach, jestli se to stihne. Prosím odepište.

Telefon: neuvedeno
E-mail: blanicka.zlin@email.cz
Sídlo: Zlín