Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Osobní půjčka na sloučení půjček (150 - 200 000 Kč), nabídky prosím

Vážení investoři, poptávám osobní půjčku na vyplacení více půjček. Kvůli bývalému partnerovi jsem se dostala do dluhové pasti a již nezvládám splácet včas své závazky v takovéto výši. Potřebovala bych půjčit 150 - 200 000 Kč na jejich vyplacení. Tak, abych měla jen jeden závazek a mohla tak v klidu žít. Jsem zaměstnaná a můj doložitelný příjem je 13500 Kč. Děti nemám, jsem svobodná. Exekuci nemám a na insolvenci se také nechystám. Nemovitost k ručení nemám, v registrech bankovních i nebankovních jsem zcela jistě. V případě, že bych uhradila z částky půjčené Vámi své stávající závazky, mohla bych splácet až 4000 Kč měsíčně. Doba splácení jakákoliv, možnost předčasného splacení vítána. Pokud by jste mi někdo mohl nabídnout pomoc co nejdříve, byla bych moc ráda. Tato osobní půjčka by byla bez zástavy a bez ručení třetí osobou. Děkuji za všechny nabídky, které mi zde pošlete.

Karolína Maxová
Bydliště: Praha-západ
Částka: 150 - 200 000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#1

Pokud nenajdete nikoho, kdo vám nabídne peníze, tak se obraťte na mě, oddluzeni-cr@seznam.cz, můžeme se bavit o možnostech oddlužení a zbavení se všech závazků jednou pro vždy. Nejsem si totiž jistá, jestli vám někdo jen tak nabídne 150 000 Kč nebo 200 000 Kč. Pokud opravdu ne, tak se obraťte na mě a vyřešíme to touto formou.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#2

Zprostředkuji libovolnou sumu peněz. Zdroj financí jsou soukromí investoři, kteří nabízejí své vlastní peníze. Za své služby nepožaduji poplatek, jsem placen formou provize od investora. V mém zájmu je vám pomoci a zajistit peníze za každou cenu - jedině tak získám i já svoji provizi! Chcete, aby jste se na váš případ podíval a sehnal vám půjčku? Uveďte prosím své telefonní číslo a zbytek již nechejte na mě. Děkuji, Michal Kohout.

Telefon: 00420736252028
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Ostrava

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#3

Nabídněte nám jakoukoliv nemovitost k zástavě (jakoukoliv, klidně i garáž apod.) a my vám vyplatíme 150 - 200 000 Kč bez dalších otázek nebo dokládání čehokoliv jiného. 100% diskrétní jednání, čestný a vstřícný přístup, dostatečně nízké splátky, aby jste mohli žít při splácení i pohodlný život. Kontaktujte nás na našich internetových stránkách pro více informací.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#4

Mám k dispozici balíčky osobních půjček, i ty neveřejné, od nebankovních společností. Mohu zkusit vaši žádost posoudit a podívat se, jestli by se pro vás přeci jen něco nenašlo. Sloučení půjček ve výši 150 až 200 000 Kč obvykle není až zas tak veliký problém. Ale předem nedokáži nic slíbit. Pokud by jste měla zájem, tak mi dejte kontakt. Samozřejmostí je, že nebudu vyžadovat žádnou platbu za moji službu.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#5

Případně mi napište na email: lucie.brouckova-A-precerpano.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7