Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Nutně potřebuji půjčit peníze - kde sehnat?

Dobrý den. Potřebuji nutně půjčit peníze, ale nevím kde je sehnat. Tak je žádám tady od normálních lidí. Potřebuji je bez poplatků a na smlouvu s pravidelnými měsíčními splátkami. Ale problém je ten., že mám problém s doložením příjmu. Najde se někdo, kdo by mohl pomoci sehnat peníze? Jsem slušná žena s dětmi, která se ne svojí vinou dostala do dost tíživé finanční situace. Prosím pomůže někdo? Předem děkuji za nabídky.

Samuelka
Bydliště: České Budějovice
Částka: 50 000 Kč - 100 000 Kč
8 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Renata Tomanová vám nabízí následující řešení

#1

Pokud nutně potřebujete půjčit 25 000 Kč – 999 000 Kč, tak vyplňte internetovou žádost na stránkách, na které se dostanete přes odkaz pod inzerátem. Peníze dáváme občanům české republiky 18 ti – 70 ti letým. Není zapotřebí zástavy domů a bytů. Pokud nám zadáte poptávku přes internetový formulář, tak Vám pošleme schválení/neschválení do 20 minut. A není k tomu zapotřebí platit peníze předem.

Telefon: neuveden
E-mail: neuveden
Sídlo: Prostějov

Ivana Štěpánková vám nabízí následující řešení

#2

Potřebujete nutně půjčit a nikdo Vám nevyhoví? Pokud vlastníte nemovitost, tak Vám můžeme pomoci. Nabídneme peníze pro všechny bez poplatku předem. Ale nesmíte být na úřadu práce. Zprostředkovatel, který Vám tuto poctivou nabídku nabízí, pracuje pro více společností. Takže jistě najdeme výhodné řešení s nízkým úrokem.

Telefon: 602471087
E-mail: neuveden
Sídlo: Plzeň

Milan Kocián vám nabízí následující řešení

#3

Potřebuje finanční injekci v podobě nutného zapůjčení peněz? Tak máme pro Vás řešení. Na našich WWW stránkách je formulář, po jehož vyplnění se Vám ozvou soukromí investoři a nabídnout svoje vlastní peníze. Odkaz na naše stránky tady je. Tak proč Váhat a nechat se okrádat poplatky za telefon? Běžte na naše stránky níže a požádejte o poctivé peníze. Ihned, hned teď.

Telefon: 720103104
E-mail: neuveden
Sídlo: Most

Renata Tomanová vám nabízí následující řešení

#4

Peníze dáme zaměstnancům, důchodcům a živnostníkům. Řešíme i nutné situace, kdy nemáte kde sehnat peníze. Vyřídíme a schválíme ještě dnes všechny internetové žádosti. Poskytujeme nejrychlejší vyplacení na českém trhu. Splácení domluvíme na dobu 18 - 48 měsíců. Nevadí záznamy v registru ani exekuce. Jen nás požádejte a dejte jako záruku zástavu domu nebo bytu (přijmeme i družstevní byt). Potom můžete žádat i v případě, že nutně potřebujete získat finance a nemáte čas.

Telefon: 777826458
E-mail: neuveden
Sídlo: Tachov

Anna Lisová vám nabízí následující řešení

#5

Dobrý den, chtěla bych vás požádat o půjčku 50000 Kč. Pokud by to bylo možné, tak bych to potřebovala nejpozději do konce tohoto týdne. Velmi to spěchá. Děkuji.

Telefon: 607733774
E-mail: bady50@seznam.cz
Sídlo: Jindřichův Hradec

Miroslav Dygrýn vám nabízí následující řešení

#6

Dobrý den potřeboval bych urgentně 700000 Kč - můj kontakt je 720101868 nebo mira.vysocina@seznam.cz. Děkuji.

Telefon: 720101868
E-mail: mira.vysocina@seznam.cz
Sídlo: Praha 1

Bohuslav Volný vám nabízí následující řešení

#7

Dobrý den, nutně potřebuji půjčit peníze, ale nedaří se mi nic kloudného sehnat. Našel by se někdo tady, kdo by nabídl? Děkuji Vám předem, B. Volný.

Telefon: 722318861
E-mail: b.volny59@seznam.cz
Sídlo: Kolín

Patrik S. vám nabízí následující řešení

#8

Dobrý den, potřebuji nutně půjčit 50 000 Kč do konce týdne. Opravdu to velice spěchá a ocením, pokud mi zavoláte okamžitě. Můj telefon je 608719503. Vyplacení rovněž potřebuji okamžitě. Nutná situace. Děkuji, Patrik.

Telefon: 608719503
E-mail: stejskalovi92@seznam.cz
Sídlo: Náchod