Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Nezvládám splácet půjčky - Co mám dělat?

Dostávám se do dluhového kolotoče a nezvládám splácet půjčky, už nevím co mám dělat. Nabrala jsem si na sebe z různých důvodů mnoho rychlých půjček. A teď je nezvládám splácet. Jsem vdaná a mám moc hodného manžela, který o mých problémech zatím neví. A moc se mu to bojím vůbec říct. Proto bych to ráda zastavila hned teď a všechno vyřešila sama. Aby se o tom nedozvěděl. Ale máme společné mění manželů, takže si nejsem jistá, jestli je jednoduché to vše vyřešit bez jeho vědomí. Chodím normálně do zaměstnání. Moje dluhy jsou od různých společností, není to jenom jedna. Ale všechny by šly hned zaplatit. A tak bych se toho mohla zbavit. Jinak nevím jak to řešit, jednotlivě už nezvládám splácet půjčky. K dnešnímu dni to dělá včetně úroků něco ke 250 000 Kč. Můžete mi nabídnout peníze tak, abych to mohla podepsat jenom já sama? Bez manžela? A mohla si to všechno zaplatit. Nemusí to být přímo konsolidace nebo sloučení, vezmu si to i jako klasickou půjčku. Protože už nevím co mám dělat. Prosím, nabídněte mi něco.

Miroslava Domalípová
Bydliště: Litoměřice
Částka: 250000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Soukromý investor vám nabízí následující řešení

#1

Často pomáhám lidem, kteří nezvládají splácet půjčky a přerůstá jim to přes hlavu. Vím v co takové situaci dělat. Ale bohužel se vždy jedná o mnohem nižší částky - cca 20 000 Kč nebo 40 000 Kč. Kdy jim přerostou přes hlavu malé rychlé půjčky před výplatou. Ve Vaší situaci (250 000 Kč) by jste musela najít nějakého ručitele, který by nám poskytl zástavu nemovitosti. Nebo by jste se musela smířit s tím, že bych Vám půjčil jenom desítky tisíc korun. Ne stovky tisíc korun. Podívejte se níže na naše www stránky nebo mi zatelefonujte. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 3

Blanka Vaníčková vám nabízí následující řešení

#2

Mohl by jste pomoci i mladé mamince na MD, která nezvládá splácet své půjčky a dluhy a dluží skoro 100 000 Kč? Zkoušela jsem už úplně všechno, ale nikdo mi nepomohl. Mohl by jste prosím zvážit a moji situaci a půjčit mi? Jsem na všechno sama a už nevím co mám dělat. Moc děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: blanicka.zlin@email.cz
Sídlo: Zlín

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#3

Byl bych Vám schopen poskytnout celý čtvrt milion korun do 7 dní. Má podmínka je jediná a jednoduchá - ručení domem nebo bytem. Může se jednat i o cizí majetek (rodiče, přátelé, kolegové). Ideální řešení pokud nezvládáte splácet své půjčky, poradíme přesně co dělat. Se zástavou Vám pomůžeme. Více informací na emailu nebo na web odkazu.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#4

Doporučuji Vám zamyslet se zcela vážně nad osobním bankrotem, dle mého názoru je to jediné možné východisko. Sice by jste následující 3 až 5 let měla jen životní minimum, ale následně by jste byla zcela bez dluhů. Pokud nevíte co máte dál dělat a nezvládáte splácet své dluhy, tak je to jediné východisko. Kontaktujte mne ihned (za mé služby se platí).

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Nikola Uchytilová vám nabízí následující řešení

#5

Dobrý den, poradíte co mám dělat když já platím půjčku 3500 Kč měsíčně a platím za manžela exekuci 2000 Kč. Ale jsem na mateřské a manžel bude mít určitě více dluhů o kterých nevím. Co mám dělat? Jsem na dně, poraďte mi prosím.

Telefon: neuveden
E-mail: kikolka0001@seznam.cz
Sídlo: Praha 1