Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Nestačím splácet půjčky, co mám dělat, kdo mi pomůže?

Zdravím, potřebuji pomoct. Mám několik půjček a potřebuji je zaplatit a tím, splácet jen jednu. Jelikož je nestačím splácet. Najde se někdo, kdo mi pomůže? Práci mám stálou, můj měsíční příjem je kolem 15 000,-. A výdaje jsou malé tím, že neplatím žádný podnájem. Exekuci nemám žádnou. Vše vám mohu doložit nebo zajistit i nějaké potvrzení. Neplatím zprostředkovatelům poplatky dopředu (vím, jak to funguje). Potřebuji vyřešit náhlou tíživou finanční situaci. Poptávám půjčku 100 000 Kč, ale klidně i 50 000 Kč. Prosím jen o vážné nabídky, ignoruji veškeré pokusy podvodníků (především placení předem). Nehledám nabídky se zástavou nemovitosti ani ručením majetkem, jelikož nemohu nabídnout. Vzhledem k mému příjmu jsem ale schopná pravidelně a bezproblémově platit. Pokud budou rozumě nastaveny splátky, tak nemám problém. Bohužel v tuto chvíli jsou příliš vysoké a nestačím je splácet. Potřebuji se jen dostat s půjček co mám, abych platila jednu. Čím dříve se ozvete a čím rychleji půjde vše vyřešit, tím lépe. Hledám kohokoliv, kdo pomůže a poradí, co mám dělat. A ještě lépe mi nabídne finanční pomoc ve formě zapůjčení peněz na vyplacení.

Alena T.
Bydliště: Brno
Částka: 50 - 100 000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, mohu Vám zajistit nejen 100 000 Kč, ale i daleko více. Na kompletní vyplacení všech dluhů a všech věřitelů. Budete si moci vše spojit do jedné jediné splátky s rozložením až na 15 let. Základní podmínky: 18 let, občan ČR, zástava nemovitosti. Např. fixace na 5 let s 5,3% se splátkou 4999 Kč. Konkrétní podmínky sdělím osobně. Pište na pujcka-se-zastavou@seznam.cz

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Hanka vám nabízí následující řešení

#2

Předem upozorňuji, že nejsem investor ani poskytovatel půjček. Jen jsem viděla, že žádáte jen o 50 000 Kč - 100 000 Kč a máte příjem. Tak jsem si říkala, proč si nepožádáte o peníze u některé z nebankovních společností. Například tady na této stránce (úplně dole) je odkaz na "Pro jistotu si srovnejte všechny jejich nabídky". Což je v podstatě porovnávač všech nebankovních společností a jejich produktů. Podle mě tam máte velmi vysokou šanci. A bude to pro vás mnohonásobně lepší, než když se vydáte do rukou nějakému soukromníkovi. Ano, nebankovní produkty mají vyšší úroky než banky. Ale pořád nabízejí solidnější a průhlednější podmínky, než když přijmete některou ze soukromých nabídek zde. Alespoň to si myslím já.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Kroměříž

Poctivý Investor vám nabízí následující řešení

#3

100 000 Kč za 3999 Kč měsíčně, 35 splátek, celková splatná částka 139965 Kč. Nutné doložení příjmu v minimální výši 14800 Kč, nesmíte mít exekuci ani insolvenci, bez registru a bez zástavy. Máte zájem?

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 3

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#4

Specializuji se na vyhledávání vhodných půjček pro mé klienty. Mohla by jsem vám vybrat a doporučit nejvýhodnější balíčky, u kterých splňujete podmínky. Jak sama píšete, tak neplatíte nikomu předem. Já nevyžaduji nic předem ani nic později. Jsem vždy placena formou fixní provize od daného poskytovatele. Pokud by jste si o tom chtěla promluvit a měla by jste zájem o profesionální asistenci, tak mně můžete kontaktovat na lucie.brouckova@precerpano.cz. Děkuji, Lucie Broučková.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Alena T. vám nabízí následující řešení

#5

Velmi všem děkuji za odpovědi, ale už nepište. Podařilo se mi to vyřešit a peníze už mám.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Brno