Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Nejsem schopna splácet půjčky, kdo je vyplatí a půjčí mi peníze?

Dobrý den. Potřebovala bych půjčit 80 000 Kč na splacení rychlých půjček a kvůli momentální neschopnosti splácet. Zdrojem příjmů bude (od příštího měsíce) HPP jako sestra v FN Motol. Banka mi peníze nepůjčí, protože jsem ve zkušební době, kterou mám stanovenou na 3 měsíce. Ale momentálně nejsem schopna splácet mé půjčky, takže peníze potřebuji velmi rychle získat. Čistý měsíční příjem bude činit cca 16 - 17000 Kč. Jsem svobodná, bezdětná. Náklady na bydlení mám minimální, tj.cca 2000 Kč celkem. Měsíčně splácím ještě půjčku 1200 Kč. Zatím nemám záznam v žádném registru a nejsem v exekučním řízení. Ale i přesto u banky nepochodím. Ráda bych svůj problém vyřešila jinak, než insolvencí. Bohužel nevlastním žádnou nemovitost. Na splacení dluhů by jsem potřebovala 80 000 Kč. Peníze bych použila pouze na splacení rychlých půjček, které si nemůžu momentálně dovolit splácet měsíčně. Jsem schopna splácet 2- 2500 Kč/měsíčně. Prosím, kontaktujte mne co nejdříve. Potřebuji půjčit peníze a vyplatit je ještě tento měsíc. Aby jsem se mohla vyhnout placení již nadcházející splátky. Děkuji a doufám, že se někdo najde.

Ivana Šanová
Bydliště: Praha 4
Částka: 80000 Kč
4 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý Investor vám nabízí následující řešení

#1

Pomáhám lidem vyplatit půjčky naprosto běžně a zmíněných 80 000 Kč není žádná tragédie. Mohl by jsem pomoci velmi rychle a ani by vás to nevyšlo draze. Chcete-li se dozvědět více, tak mi zde prosím zanechejte svůj telefon. Zavolám na své vlastní náklady (záruka poctivosti) a probereme to. Peníze pocházejí ze soukromých zdrojů. Děkuji!

Telefon: 0042073629282
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 3

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

A jste si jistá, že budete schopna splácet novou půjčku, která bude navýšena o další úrok, když nejste schopna platit tu současnou? Nebylo by rozumnější zamyslet se nad oddlužení, které by vás dostalo ze spárů dluhů jednou pro vždy? Pokud by jste chtěla více informací o této možnosti, tak mi můžete napsat na oddluzeni-cr@seznam.cz a podíváme se na to, co se s tím dá dělat.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#3

Zprostředkuji libovolnou sumu peněz. Zdroj financí jsou soukromí investoři, kteří nabízejí své vlastní peníze. Za své služby nepožaduji poplatek, jsem placen formou provize od investora. V mém zájmu je vám pomoci a zajistit peníze za každou cenu - jedině tak získám i já svoji provizi! Chcete, aby jste se na váš případ podíval a sehnal vám půjčku? Uveďte prosím své telefonní číslo a zbytek již nechejte na mě. Děkuji, Michal Kohout.

Telefon: 00420736252028
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Ostrava

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#4

Máte-li zástavu, tak za vás vše vyplatíme, uspokojíme věřitele a již nikdy nebudete mít problém splácet své půjčky. Půjčíme vám na to své vlastní finance. Konkrétní informace se nacházejí na našich www stránkách. Pokud pošlete ve formuláři v poznámce odkaz na tuto stránku, tak již budu vědět o jaký případ se jedná a nebudete muset nic znovu vysvětlovat. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9