Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Nejsem schopná splácet půjčky a dluhy. Potřebuji půjčit peníze.

Potřebuji půjčit peníze na sjednocení a vyplacení některých mých dluhů, které již nejsem schopna splácet. je toho na mě moc a splátky jsou příliš vysoké. Jedná se o částku 150000 Kč, u které budu schopna měsíčně splácet 2000 Kč. Touto půjčkou bych si to vše sjednotila, splatila a už neměla žádné finanční problémy. Mám pracovní smlouvu na dobu neurčitou s čistým měsíčním příjmem 23000 Kč, můžu ji i doložit. Jsem bez exekuce, ale jsem již v registru dlužníků a u bankovních společností nemám šanci. Nemám problém si najít i brigádu, ale bohužel moje práce je dost časově náročná. Mám byt s překlenovacím úvěrem od ČMMS. Moc prosím o nějakou nabídku, nerada bych skončila insolvencí nebo exekucí. Chci to vše řešit dokud je ještě čas. A nechci, aby to zašlo nějak daleko. Ale už jsem bohužel v takové situaci, že nejsem schopná splácet tyto splátky a všechny mé půjčky včas. Proto potřebuji půjčit tyto peníze. Děkuji moc za kohokoliv, kdo by zde nechal jakoukoliv nabídku nebo kontakt. Michaela K.

Michaela K.
Bydliště: Most
Částka: 150 000 Kč
4 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Blanka Vaníčková vám nabízí následující řešení

#1

Jsem na MD, dlužím 100 tisíc korun a měsíčně mám splácet 7 tisíc. Ale přitom moje příjmy jsou jen 11 tisíc. Už několik měsíců nejsem schopná dál splácet všechny půjčky a někde to zašlo až tak daleko, že mi hrozí exekucí. Velice nutně potřebuji půjčit 100 tisíc, abych se vyplatila. Potom bych vám mohla poctivě posílat 4 tisíce. Ale jsem v registru a nemám majetek. Pomůže někdo? Email: blanicka.zlin@email.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: blanicka.zlin@email.cz
Sídlo: Zlín

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Pokud nejste schopna splácet své dluhy, opravdu potřebujete půjčit další peníze? Nepotřebovala by jste spíše zatáhnout za záchrannou brzdu v podobě oddlužení? Mám v tomto oboru letité zkušenosti, mohu nabídnout vstřícný přístup, pochopení, služby na vysoké úrovni a takřka jistotu schválení oddlužení. Zvažte. A případně zde napište svůj kontakt. Za služby oddlužení ale každý klient platí sám. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#3

Protože již nejste schopna splácet ani své dosavadní závazky, tak vám nemůžeme schválit další žádost. Schválili by jsme ji v případě, že by za vás žádal váš partner nebo rodina, kde je možnost doložení příjmu a daný žadatel není zadlužen jako vy. Nevyžadujeme peníze předem a ani nepodepisujete směnky. Daný žadatel ovšem musí být bonitní, ne v dluzích. Máte-li někoho takového, tak nás můžete společně kontaktovat na lucie.brouckova@precerpano.cz. Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

ing. Michal Zapletal vám nabízí následující řešení

#4

Nejste již schopni platit momentální výši splátek u vaší půjčky? Doložte nám plat, potvrzení o zaměstnání a smlouvu na HPP a my vám pomůžeme. Pokud nám dokážete, že jste schopni splácet dohodnuté splátky, tak je naše půjčka vaše. Neváhejte, neztrácejte čas, žádejte ihned!

Telefon: neuvedeno
E-mail: michal.zapletal.1986@seznam.cz
Sídlo: Praha 3