Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Nečekaný dluh + nečekaný výpad příjmu, půjčka 50000 Kč, 60000 Kč

Dobrý den, máme v rodině menší problém. Táta byl před dvěma roky ještě klempíř a stihl si nasekat za nějakých 30 let docela dluhy. A nikde mu již nepůjčí + se teď dostavil nečekaný výpad příjmů, kdy nezaplatil zaměstnavatel co měl. Takže si chci půjčit peníze, ale v bance mi zjistili, že jsem v registru dlužníků (již uhrazeno, dva měsíce). A to kvůli jedné nejmenované paní z banky, co mi nezrušila účet. Takže mi na něm naskakovali penále za vedení. Tudíž mi v bance nikde ještě nepůjčí. Tudíž se musím poohlédnout v nebankovním sektoru. Mám příjem 14750 Kč a měsíčně bych se ráda vlezla do 1500 Kč. Jinak já jsme čistá jako lilie, bydlím u rodičů a nemám nic čím bych mohla ručit. Potřebuji 50 000 Kč - 60 000 Kč. Děkuji za případnou odpověď.

Erika Bělohoubková
Bydliště: Břeclav
Částka: 60 000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý investor vám nabízí následující řešení

#1

Myslím si, že by jste mohla na 50 000 Kč dosáhnout, vyšší částka by mohla být již problémová. Žádejte skrz naše internetové stránky nebo pište na moji emailovou adresu. Budeme ovšem požadovat potvrzení o Vašem příjmu. Nemovitost by v případě schválení nebyla potřeba. Nejsem si jistý splátkou, počítejte spíše s více než 1500 Kč.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Máte již dost nekonečných splátek, které nestíháte platit? Máte minimálně 2 dluhy? Jste minimálně posledních 30 dnů v platební neschopnosti? Pak je čas na oddlužení. Čím dřív do něj vstoupíte, tím dřív budete zase žít jako normální člověk. Jen 3 až 5 let životní minimum, následně již bez restů z minulosti. Pracujeme v rámci celé ČR. Napište mi oddluzeni-cr@seznam.cz. Pozn.: vaše finanční závazky nesmějí pocházet z podnikání. Pokud se bude jednat jen o malou část, stále je možné kladné posouzení. Více sdělím při osobním jednání.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Peníze se zástavou vám nabízí následující řešení

#3

Nečekané výpadky příjmu, nově se objevující dluh a nečekané situace. Toto asi všichni známe. S námi máte možnost nejen vyřešit aktuální záležitost, ale ještě si můžete odložit bokem peníze navíc, jako finanční polštář do budoucnosti. Co k tomu budete potřebovat? Mít zástavu a napsat nám žádost na e-mail pujcka-se-zastavou@seznam.cz. Domluvíme se na osobní schůzce, navrhneme podmínky (které můžete upravit), podepíšeme smlouvu a peníze jsou Vaše.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Hradec Králové

Adam Hulák vám nabízí následující řešení

#4

Stále je ještě aktuální Váš nečekaný dluh z důvodu nečekaného výpadu příjmu? Rád bych Vám pomohl mojí nabídkou od soukromníka. Mohli bychom jednat o 50 000 Kč až 60 000 Kč bez zástavy, registru a placení předem. Dejte mi prosím vědět, jestli ještě stále máte zájem. Děkuji předem.

Telefon: neuvedeno
E-mail: adam.hulak@seznam.cz
Sídlo: Praha 6

Barbora Nejedlá vám nabízí následující řešení

#5

Mohl by se mi ozvat soukromý investor na nejedla.beru@seznam.cz? Akutní hrozba exekuce, pokud neuhradím dluhy bance. Nenechala bych to nikdy zajít takto daleko, ale bohužel po mě vyžadovali celé peníze najednou a já je nebyla schopna vyplatit. Měsíční splátku bych si představovala až 5000 Kč. Více by byl pro mě už problém. Prosím napište, mám čas akorát do konce tohoto týdne abych uhradila zmíněný dluh. Předem ale uvádím, že bych potřebovala více než 50 000 Kč - 60 000 Kč. Bylo by to možné?

Telefon: 736272829
E-mail: nejedla.beru@seznam.cz
Sídlo: Praha 6