Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Nebankovní půjčky bez zástavy nemovitosti - 100 000 Kč?

Poptávám nabídky na nebankovní půjčku, ale jenom bez zástavy nemovitosti. Jsem zaměstnaná a můj čistý měsíční příjem je 10000 Kč - 11500 Kč. Hledám celkem 100 000 Kč. Chtěla bych diskrétní půjčku, ale nemůžu ručit nemovitostí. A ani nemám finanční prostředky na poplatky předem. Nemám je Vám z čeho uhradit. Může mi někdo pomoci a nabídnout nebankovní pomoc bez ručitele a zástavy? Děkuji, Frýdek-Místek.

Eva Klímanková
Bydliště: Frýdek-Místek
Částka: 100000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Karel Přeučil vám nabízí následující řešení

#1

V naší nabídce se nacházejí pro Vás tři vhodné produkty. Dva jsou se zástavou nemovitosti a jeden bez. U všech je možno dosáhnout na zmíněných 100 000 Kč. Buď o ně zdarma požádejte na našich stránkách, nebo mi napište na email.

Telefon: 912345593
E-mail: karel.preucil@seznam.cz
Sídlo: Litoměřice

Klára Spálená vám nabízí následující řešení

#2

Bohužel, bez zástavy to u nás nepůjde. Musela by jste se poptat ve svém okolí rodiny a přátel. A pokud Vám někdo pomohl, tak dáme celou částku. Potom by nás nezajímal registr a ani exekuce.

Telefon: neuvedeno
E-mail: klara.spalena@post.cz
Sídlo: Praha 8

Lucie Bálovská vám nabízí následující řešení

#3

Dívala jsem se na to a bohužel. Chcete příliš mnoho peněz a máte příliš nízký příjem. Kdyby jste dokázala s příjmem hnout (nebo chtěla méně peněz), tak to bych Vám byla schopná dát nabídku. Zvažte to. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucka.balovska@seznam.cz
Sídlo: Vsetín

Barbora Sýkorová vám nabízí následující řešení

#4

Nemáte záznam v registru? Tak Vám peníze dáme. Nejedná se o drahé nebankovní produkty, ale výhodné úvěry z bankovní sféry. Nabízíme velmi nízkou úrokovou sazbu, výhodné RPSN a dobu splácení dle přání klienta.

Telefon: neuvedeno
E-mail: barborasykorova@post.cz
Sídlo: Praha 2

Markéta Kuželková vám nabízí následující řešení

#5

Nabídl by někdo mamince na MD nebankovní půjčku 100 000 - 200 000 Kč bez zástavy nemovitosti a bez kontroly registru? Mohu splácet 5000 Kč. Ano, mám i jiné závazky a dluhy, které bych těmito penězi chtěla sloučit. A potom bych měla již jeden - právě Váš. Děkuji za přečtení, Markéta Kuželková.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marketa.kuzelkova@seznam.cz
Sídlo: Kladno