Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Nebankovní Půjčky bez podvodu a bez ručení

Dobrý den, poptáváme nabídku nebankovních půjček, které jsou bez podvodu a bez nutnosti ručení. Podnikám už rok, docela se nám v minulosti dařilo. Mám obchod z potravinami, vzali jsme si ale moc dluhů a teď se nám to docela vymklo. Nestačím splácet. Nevíme co dřív splácet, manžel už musel i do insolvence. Moc velký příjem nemám, doložit Daňové přiznání mohu, ale byla jsem v mínusu. Splácet mohu tak 3500 Kč měsíčně, víc nemohu. V bankovním registru jsem. Měla jsem sporožirový účet, tam jsem nic nedávala, takže jsem se dostala do mínusu. Exekuci zatím nemáme a doufám, že nebude. Proto docela na půjčku chvátám. Ručit ničím nemůžu, protože už ručíme. Dluhů je dost a půjček taky. Peníze bych dala na dluhy a na zboží. Poptáváme jen nabídky bez podvodu (poplatky, volání...). A taky bez ručení nemovitostí. Potřebujeme něco mezi 150 000 Kč až 200 000 Kč. Děkuji, Veselá

Jitka Veselá
Bydliště: Třebíč
Částka: 150 000 Kč - 200 000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Peníze bez zajištění vám nabízí následující řešení

#1

Nabízíme každému zaměstnanému žadateli až 50 000 Kč na cokoliv. Peníze Vám schválíme bez zajištění a bez poplatků. Poctivé peníze, rychlé a slušné jednání. Naše služby poskytujeme po celé ČR.

Telefon: 721930039
E-mail: neuveden
Sídlo: Hodonín

Naďa Burianová vám nabízí následující řešení

#2

Pro podnikatele můžeme zařídit nebankovní úvěr až do výše 1 000 000 Kč a nemusejí dokládat účel. Pro OSVČ nabízíme nebankovní peníze bez ručení a to i v tom případě, že jsou ve ztrátě. Důchodcům a zaměstnancům, kteří vlastní nemovitost, můžeme dát až 500 000 Kč.

Telefon: 774273707
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 7

Jan Bulka vám nabízí následující řešení

#3

Odmítají Vás v bance? A ostatní po Vás vyžadují poplatek předem nebo zástavu? Pokud máte zaměstnání, tak nám můžete napsat o nebankovní půjčku bez podvodu a to až do maximální hranice 133 000 Kč. Peníze dostanete nejpozději do 24 hodin po podepsání smlouvy.

Telefon: 605332382
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 4

Pavel Sokola vám nabízí následující řešení

#4

Nabízíme poctivou nebankovní půjčku bez podvodu se zástavou nemovitosti. Peníze poskytují prověřené nebankovní společnosti. Vše je až po schválení zdarma. Zcela zadarmo prověříme Vši žádost, oceníme Váš dům nebo byt a uzavřeme smlouvu. Více informací na telefonu nebo e-mailu.

Telefon: 605332382
E-mail: ps.kevin@email.cz
Sídlo: Praha 8

Marika Klepancová vám nabízí následující řešení

#5

Poskytneme velmi výhodnou nebankovní půjčku od hranice 10 000 Kč až 110 000 Kč. Ta je určena převážně pro zaměstnané žadatele a seniory. Doba splácení je rozložitelná až na 46 měsíců. Vyplňte žádost nahoře na našich internetových stránkách. Do 45 minut budete znát výsledek. Bez podvodu, poplatků a telefonování na placené linky. Kontaktujte nás ještě dnes a budete mít ihned jasno.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 4