Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Nebankovní Půjčka: V hmotné nouzi + Práci na černo

Hledám nebankovní půjčku ve výši 190 000 Kč. Jsem na hmotné nouzi, exekutoři se na mě sesypali. Neboť jsem 3 roky bez práce a sama s dítětem. Můj měsíční příjem je 14500 Kč od státu + alimenty. Ale pracuji dlouhodobě na černo v Německu, kde vydělám 20 000 Kč a více. Dokud hotel bude stát, já budu pracovat. Mohu se nechat zaměstnat i na smlouvu, ale nechci přijít o státní peníze. Tedy mít chlapa s příjmem, tak se jich vzdám, ale být na vše sama je fuška. Problém ale je, že když pracujete na černo, tak vám tento příjem nikdo neuzná. A všichni vás berou tak, že jste v hmotné nouzi. Jsem v registru, mám exekuce... . Exekutoři se nechtějí domluvit na splátkách. Ani jiní věřitelé. Proto bych potřebovala tuto nebankovní půjčku, abych jim vše vrátila. Do pasti jsem se dostala sama, ale bankrot v žádném případě nechci. I přes půjčku zaplatím méně, než co mi insolvenční poradci radí. Mé dluhy činí zhruba 180 000 Kč. Možná méně. Nejsem si jistá. Chci je smazat najednou a platit maximálně 3000 Kč měsíčně na jediný dluh. Kde nerostou přehnané penále apod. Bohužel nemám čím ručit a jak dokázat "černý" příjem. Práci na černo nedoložíte a hmotná nouze není dost na to, aby vám někdo půjčku poskytl. Děkuji za nabídky. Už chci z toho ven. Mám z toho deprese. Pište prosím co nejdříve, velice spěchá.

Monika Katyinová
Bydliště: Sokolov
Částka: 190000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Zprostředkuji peníze vám nabízí následující řešení

#1

A nenašla by jste v rodině nebo mezi přáteli někoho, kdo by byl ochoten dát zástavu na svoji nemovitost? Pokud pracujete na černo a máte příjem pouze z hmotné nouze, tak Vám samotné bohužel nebankovní půjčku nejsem schopen zprostředkovat.

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Praha 7

Poctivý investor vám nabízí následující řešení

#2

Pokud pracujete na černo, nejste schopna příjem doložit a jste v hmotné nouzi - peníze bych poskytl pouze pod podmínkou zástavy.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 10

Jarka Tomanová vám nabízí následující řešení

#3

Řešení se vždy najde. I pokud jste v hmotné nouzi a práci máte na černo. Jen je třeba se bavit osobně. Zanechejte zde nějaký kontakt a já se ozvu s návrhem řešení. Děkuji, Jarka Tomanová.

Telefon: neuvedeno
E-mail: jarka.tomanova@post.cz
Sídlo: Zlín

Blanka Hranáčová vám nabízí následující řešení

#4

Pobírám mateřskou dovolenou a dlužím více než 180 tisíc korun. Všechno to teď musím vrátit, jinak bych musela do insolvence. A tu bych s malým dítětem nepřežila, kdybych pobírala jen hmotnou nouzi. Prosím o nějakou půjčku. email: blanicka.zlin@email.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: blanicka.zlin@email.cz
Sídlo: Zlín

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#5

V hmotné nouzi a při práci na černo máte velmi malou šanci poskytnutí půjčky. Doporučuji Vám zvážit osobní bankrot. Kontaktujte nás na oddluzeni-cr@seznam.cz a my Vá vše velmi rádi vysvětlíme a se vším pomůžeme.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Praha 8