Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti bez registru a poplatků

Dobrý den, jsem zaměstnaná na dobu neurčitou s příjmem 17000 Kč čistého. Splácet můžu ve výši cca 6000Kč/měsíčně. Mám 1 dítě. V bankovním registru jsem vedená. V Solusu a CERDu nevím, bylo by to potřeba případně nějak ověřit. Jsem bez exekucí. Majetkem ručit mohu, ale to by bylo v případě jiné částky než je uvedena. O tom by se dalo případně jednat. Zástava nemovitosti jen při jiných podmínkách. Mám jiné půjčky, které bych touto půjčkou splatila a něco málo mi zůstalo. Tyto peníze bych použila na zaplacení stávajících půjček. Potřebovala bych to vše sjednotit a splácet jen jednu splátku.

Jitka Beránková
Bydliště: Louny
Částka: 250 000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Milan Kocián vám nabízí následující řešení

#1

Mohu nabídnout peníze od soukromé osoby bez kontrolování registru a bez poplatků! Zástava nemovitosti je jistě výhodou, ale do jisté výše není potřeba. žádejte co nejdříve, ať se k Vám penízky dostanou včas.

Telefon: 720103104
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 8

Bohatý Investor vám nabízí následující řešení

#2

Využijte nabídky peněz od bohatého investora, který nebude řešit vaše případné záznamy v registrech a má bleskové posouzení a schválení všech došlých žádostí. Jedná se o nebankovní půjčku, tedy za standardních podmínek. Výhodný úrok a poctivé podmínky. Kontaktujte mě ještě dnes.

Telefon: 723353213
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 9

A3B S.r.o vám nabízí následující řešení

#3

Můžu vám nabídnout až 1 000 000 Kč se zástavou nemovitosti. Ovšem záleží i na tom, jakou hodnotu má vaše nemovitost. Nebankovní produkt - není nahlíženo do registrů. A jako poctiví poskytovatelé ani nevyžadujeme placení předem. Více informací na našich internetových stránkách. Máte i možnost začít splácet až za 90 dnů od obdržení peněz.

Telefon: +420773083200
E-mail: neuveden
Sídlo: Kladno

Soukromý Věřitel vám nabízí následující řešení

#4

Potřebujete okamžitě nebankovní půjčku a jste ochotna souhlasit i se zástavou nemovitosti? U nás vám zprostředkujeme peníze od soukromého investora. Půjčky jsou vždy bez kontroly registrů. Čerpání finančních prostředků je možno zahájit již do 48 hodin od podpisu vaší úvěrové smlouvy. Vyplácíme i exekuce, není problém. Finance pocházejí z vlastních zdrojů. Garantujeme vždy podpis smlouvy s daným investorem, který vám bude peníze půjčovat. Pro více informací navštivte naše www internetové stránky, viz. níže. Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Telefon: 605958189
E-mail: neuveden
Sídlo: Brno

Daniel Malina vám nabízí následující řešení

#5

Nadělal jsem si nějaké dluhy, které přešly do exekuce. A protože mi odmítli pomoc, tak mě poslali do insolvence. Potřebuji nebankovní půjčku bez zástavy nemovitosti, abych se z toho vyplatil. Bez registru, bez poplatku a bez dokládání příjmů. Děkuji, daniel.malina@centrum.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: daniel.malina@centrum.cz
Sídlo: Praha 10