Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Nebankovní půjčka na Živnostenský list - 150 000 Kč

Jsem OSVČ (od roku 1999 učím angličtinu, pořádám kurzy) i zaměstnanec. A právě pro podnikání na živnostenský list jsem si v průběhu 3 let nabrala více půjček. Najednou od různých společností a potřebovala bych půjčku od slušného člověka. Nebo společnosti ke sjednocení splátek. Nemám nic na zástavu a jsem i v registru. Exekuce nemám. I přesto bankovní podmínky nesplňuji. Potřebovala bych minimálně na 150 000 Kč. Mohla bych splácet 3 000 Kč a po prázdninách platit větší částku, protože budu mít zase příjem z kurzů. Příjem ze zaměstnání je 20 000 Kč, z podnikání na živnostenský list cca 8000 Kč. Nabídl by mi někdo nebankovní půjčku a pomoc? Situace, do které jsem se dostala, je opravdu tíživá a proto hledám nějakého investora. Který by mi třeba v podnikání i pomohl. Pokud je to možné, napište mi, prosím, podmínky pro poskytnutí půjčky. Marie Požárová

Marie Požárová
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Částka: 150000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Kačka Romanová vám nabízí následující řešení

#1

Máte dva zdroje příjmu, zaměstnání a i živnostenský list. Možná to v bance nevidí rádi a neuznávají. Ale pro nás je to veliké plus. Máme soukromé peníze, takže i rádi přihlédneme k nedoložitelným (či bočním) příjmům. Žádaných 150 000 Kč není mnoho, vidím to reálně. Prosím, klikněte na odkaz a běžte na naše vlastní stránky. Je tam krátký formulář, který obsahuje vše, co musíme vědět k posouzení. Vyplňte jej, moc rádi by jsme se na Váš případ podívali podrobněji.

Telefon: 736908716
E-mail: kackaromanova@seznam.cz
Sídlo: Praha 10

Adam Hulák vám nabízí následující řešení

#2

Pomůžeme, ale se zástavou. U menších částek vyplatíme v hotovosti na ruku na osobní schůzce. Vyšší sumy posíláme do dvou pracovních dnů na účet. Jsme poctiví a máme férové podmínky.

Telefon: neuvedeno
E-mail: adam.hulak@seznam.cz
Sídlo: Chomutov

Oddlužení Čr vám nabízí následující řešení

#3

Mohu Vás zbavit všech problémů jednou pro vždy. Zvažte se mnou možnost insolvence - nebudete muset splácet veškeré své dluhy a již do tří let můžete začít znovu. Ráda Vám poskytnu konzultaci.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Jan Mareček vám nabízí následující řešení

#4

Jsem finanční poradce, který Vám pomůže dát vše dohromady. Doporučím nejlepší řešení, které po analýze Vašich financí bude nejvýhodnější.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marecek-kunstat@seznam.cz
Sídlo: Brno

Anonymní vám nabízí následující řešení

#5

Pracuji již 7 let na živnostenský list. Potřebuji aktualizovat přístroje, se kterými pracuji. Celková investice je 300 000 Kč. 150 000 Kč mám vlastních, po Vás bych potřeboval druhou polovinu. Mohu ručit zakoupenými přístroji v plné jejich hodnotě. Dostanu nějakou nabídku?

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Olomouc