Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Nebankovní půjčka na nebytový prostor a jeho rekonstrukci

Dobrý den, poptávám 1.500.000 Kč, 1.350.000 Kč na nebytový prostor a 150.000 Kč na rekonstrukci prostor. Jedná se o 102 m2 (čtverečních) na Moskevské ulici na Praze 10. Prostor má daleko vyšší cenu. Takže bych jím i ručila. Splácet bych mohla od 10.000 - 13.000 Kč, časem po dohodě i více. Chci úvěr s nízkou sazbou, kde je možnost bezplatných mimořádných splátek i bezplatené doplacení. Nabídněte prosím danou půjčku na nebytový prostor, kde by jsem mohla dosáhnout na 1.500.000 Kč a mohla případně i touto nemovitostí ručit. Momentálně pracuji pro dva hotely a výdělek mám 30.000 Kč minimálně, děti nemám, nejsem v exekučním řízení. Momentálně splácím kreditní kartu, kde dlužím ještě 6000 Kč, mohu hned doplatit. A skříň, kde ještě dlužím 27.000 Kč. 150.000 Kč bych potřebovala do konce měsíce října a zbytek do 3 měsíců s možností odstoupení od smlouvy do těch 3 měsíců. Děkuji za vaše nabídky.

Eva
Bydliště: Praha 2
Částka: 1.500.000 Kč
4 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, jakou hodnotu mají dané nebytové prostory? Mohl by jsem vám sjednat nebankovní půjčku s ručením nemovitostí. Ale mohla by jste čerpat maximálně do 70% ze zastavených prostor. Peníze by byly limitovány na koupi daných nebytových prostor a na jejich následnou rekonstrukci. Pokud daný objekt splňuje daná kritéria, tak mi zde prosím zanechejte svůj kontakt.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Poctivý Investor vám nabízí následující řešení

#2

Dobrý den, rovněž bych vám nabídl své služby. Jsem schopen vám zajistit financování z nebankovního zdroje, soukromé peníze. Jedinou podmínkou je zástava nemovitosti, která má o 30% vyšší hodnotu. O nic se nemusíte starat, vše vyjednám za vás. Nepožaduji po klientech poplatky za mé služby. Peníze budou převedeny na váš účet do 2 dnů od vyřízení všech formalit ohledně nemovitosti. Děkuji za zvážení mé nabídky.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 3

Jaroslav Konuch vám nabízí následující řešení

#3

Dobrý den pane investore, potřebuji konsolidaci 650 000 Kč. Dohromady máme příjem tak 32 000 Kč. A můžeme splácet tak těch 8000 Kč. Peníze nepotřebujeme na nebytové prostory, ale na konsolidaci toho, co už dlužíme. Myslíte si, že by jste nám dokázal pomoci a nabídnout peníze z těch soukromý zdrojů, o kterých tady píšete? Děkujeme za odpověď.

Telefon: neuvedeno
E-mail: Jarekmolson@seznam.cz
Sídlo: Frýdek-Místek

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#4

Dobrý den paní Evo. Pokud můžete dát dané prostory do zástavy, tak vám mohu peníze sjednat. Působíme po celé ČR a máme zastoupení i v SK. Doba vyřízení obvykle do 3 týdnů. Mám již šablony všech smluv i své právníky, celá záležitost by tak byla jen formalita. Máte-li zájem, napište zde své telefonní číslo.

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Mladá Boleslav