Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Nebankoví půjčka na byt, v exekuci bez registru a zástavy

Dobrý den, potřebovala bych půjčit 150000 Kč na koupi bytu. Mam záznam v registru a exekuci. Splácet mohu jen 2500 Kč měsíčně. Jsem zaměstnaná. Nemám nic k zástavě ani ručitele. Nabídněte mi cokoliv, celkem na to spěchám.

neuvedeno
Bydliště: Praha 1
Částka: 150 000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý Investor vám nabízí následující řešení

#1

Prosím, klikněte na moji internetovou stránku a vyplňte mi tam formulář. Neuvedl/a jste skoro žádné informace. Nevím, jestli budete bytem ručit (jako zástava). A ani čeho se týká exekuce, v jaké je výši... . To vše potřebuji znát. A následně Vám můžu dát peníze.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Jste v exekuci, v registru...nemyslíte si, že toto nikam nevede? Přijměte moji radu a pomohu Vám s osobním bankrotem. Zcela poctivě a bez záloh předem. Neberte si další bankovní úvěry na byt, akorát se dostanete do ještě většího maléru.

Telefon: +420736000000
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Šumperk

ing. Milan Bábik vám nabízí následující řešení

#3

Šlo by to jedině za předpokladu, že by jste ručil jiným bytem. Tím kupovaným to nelze - protože vyplácíme jen do 70% jeho hodnoty. To by jste musel jedině mít velmi vysokou spoluúčast na koupi. A nejsem si jist, že by jste na to měl, pokud jak tvrdíte, tak jste v exekuci. Ale nevadí, dejte mi vědět, můžeme se o tom pobavit. Peníze vyplatíme pouze za předpokladu, že bude zástava. Jinak to není kvůli Vaší minulosti vůbec možné.

Telefon: neuvedeno
E-mail: milanbabik@seznam.cz
Sídlo: Klatovy

Růžena Kolmašová vám nabízí následující řešení

#4

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zdali váš inzerát na nabídku poskytnutí půjček stále platí? Dostala jsem se do finanční tísně a potřebovala bych půjčit tak 150 000 Kč. Zda-li by to bylo možné. Děkuji za nabídku. Telefon: 731762006, E-mail: r.kolmasova@seznam.cz

Telefon: 731762006
E-mail: r.kolmasova@seznam.cz
Sídlo: Praha 4

Cecílie Sudová vám nabízí následující řešení

#5

Potřebuji vyplatit z byt exekuce, jinak mi jej prodají v nucené dražbě. Mluvila jsem s exekutorem a mám přibližně 14 dnů abych sehnala peníze. Jsem zoufalá, už mě ani nezajímá kolik přeplatím, hlavně ať byt zachráním před prodejem v exekuci. Nabídněte něco! Cokoliv. Naprosto cokoliv.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Brno