Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Nebankovní půjčka 700 000 Kč - Je to možné bez zástavy?

Je možné někde dostat nebankovní půjčku 700 000 Kč bez zástavy a bez ručení majetkem? A pokud ano, můžete se mi prosím ozvat s vaší nabídkou? Tím to bych chtěl všechny soukromé investory poprosit o nabídku finanční podpory. Částku jsem už zmínil, 700 000 Kč. peníze chci použít na konsolidaci všech závazků co mám. Jsem ve situaci kdy potřebuji naléhavě půjčit a to do konce tohoto týdne. Musí to být bez zástavy a bez ručení, to nemám. Zaměstnání mám na smlouvu, příjem mám 19 000 Kč. Jsem v registrech, děti nemám, exekuce zatím taky ne. Zkrátka jsem v kaši. A potřebuji z ní ven. A to je možné jen jednorázovou finanční injekcí 700 000 Kč. Budu respektovat úroky vše atd. Prosím tedy o nabídky od poctivých investoru, kteří člověka schválí i bez zástavy a ručení. Děkuji. PS: Všem těm, co si myslí, že jím nakonec zaplatím poplatek předem, tak to ani nezkoušejte. A nabídku neposílejte. Předem nejsem ochotný dát vůbec nic. Poplatky stržené jen z půjčených peněz nebo až po vyplacení jsou možné. Ale nic předem. Pošlete prosím jen poctivé nebankovní půjčky na 700 000 Kč bez zástav a ručení.

M. Šebesta
Bydliště: Břeclav
Částka: 700000 Kč
4 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#1

Velmi rády by jsme vám pomohli, ale získat bez zástavy 700 000 Kč možné není a nikdo vám to nenabídne. Pokud by jste našel mezi rodinnými příslušníky nebo přáteli někoho, kdo by byl ochotný se za vás zaručit svým majetkem, tak by jsme vám byli schopni pomoci. Neřešíme registry ani příjem. Více informací a sjednání na emailu pujcka-se-zastavou@seznam.cz. Děkuji za přečtení.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

700 000 Kč je jasný případ pro oddlužení. Nebankovní půjčku bez zástavy je takřka nemožné získat a mé služby jsou jediným východiskem. Zanechejte mi zde na vás nějaké spojení (telefon, email) a já se vám zpětně ozvu. prošli by jsme si celou vaši situaci a vypracovali kvalitní návrh, který by zcel jistě u soudu prošel. Nevidím pro vás možnost, jak jinak by jste se vypořádal s dluhem v nebankovních půjčkách ve výši 7000 Kč. Za mé služby každý klient platí předem.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#3

Získat 700 000 Kč bez zástavy je u nás nemožné. Jedině, že by vám někdo jiný poskytl tuto zástavu (rodina, přátelé, známí, spolupracovníci apod.). Potom by jsme se mohli o pomoci bavit. Daná nemovitost musí mít hodnotu minimálně 1 000 000 Kč. Můžete psát na lucie.brouckova@precerpano.cz a po vyřízení všech formalit vám peníze bleskově převedeme na bankovní účet (do 250 000 kč můžeme vyplatit i v hotovosti).

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#4

Byl by jsem schopen sehnat peníze od soukromého investora, ale ve výši 700 000 Kč to není možné bez zástavy. Ta by byla snad jedinou podmínkou. Příjmy, registry ani vaše ostatní závazky by jsme v tomto případě neřešili. Děkuji, Michal Kohout.

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Mladá Boleslav