Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Nebankovní půjčka 30 000 Kč na splátky (na splácení půjčky)

Dobrý den, nebudu zde popisovat veškeré shody náhod a důvodů, proč jsem se dostal do své situace. Jednalo se o mou důvěru ke "kamarádovi", kterému jsem půjčil vysokou částku peněz bez jakýchkoliv smluvních vztahů do konce roku, ale on peníze na vrácení nemá a tak jsem sám v problémech. Potřebuji 30000 Kč, které bych využil na splátky, na splacení jiných malých půjček. Ideálně nebankovní půjčku. S vírou toho, že mi to vrátí jsem si vzal rychlou půjčku 30000 Kč a musím to ihned splatit. "Kamarád" mi ale peníze nedá a mě přijdou vyšší částky (vrácené daně za práci v USA, spoření, pojistka za zranění = cca 50000 Kč) až později. Moc bych tak chtěl poprosit někoho, kdo by mi byl ochotný ihned nabídnout nebankovní půjčky ve výši zmíněných 30000 Kč na splacení těch malých rychlých půjček. Momentálně jsem nezaměstnaný s tím, že nastoupím do zaměstnání až od dalšího měsíce. Ale peníze potřebuji hned a banka mi nepůjčí. Momentálně mám 3 brigády (Albert, IKEA, Tesco) tudíž příjem kolem 15000 Kč, to ale bohužel banky nezajímá a tak se snažím najít pomoc touto cestou. Splácet bych mohl třeba 4000 Kč. Hlavně abych to měl co nejdřív z krku. Děti nemám, jsem svobodný bez přítelkyně, moje měsíční náklady včetně bydlení jsou kolem 6000 Kč. Peníze potřebuji na splacení nebankovní půjčky. Nemám exekuce ani nejsem v registru. Žiji velice skromně v podnájmu, tudíž veškerý můj majetek je pouze můj notebook (veškeré mě peníze jdou normálně na cestování). Já doufám, že mi někdo pomůže, splácení pro mě nebude absolutně žádný problém. A od dalšího roku nastoupím na HPP, ale peníze potřebuji hned bohužel. Předem děkuji za přečtení a klidně Vám napíšu více informací o sobě, pokud byste projevili ochotu mi pomoci.

Jan Francálek
Bydliště: Brno
Částka: 30000 Kč
6 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#1

Malými částkami okolo 30000 Kč se bohužel nezabýváme. Pokud by jste nebo vaši rodiče mohli nabídnout zástavu, tak bychom vám mohli vyplatit 250 000 až 2 500 000 Kč. Mohl by jste tím pokrýt vámi žádanou půjčku a i financovat své nové bydlení. Pokud máte zástavu, prosím o vaše kontaktní informace na email pujcka-se-zastavou@seznam.cz. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Jan Francálek vám nabízí následující řešení

#2

Děkuji za odpověď. Jak jsem ovšem psal - mám zájem o 30000 Kč, nikoho jiného ani zástavu do toho tahat nechci. Pokud by jste mi mohl nabídnout 30000 Kč na splacení uvedených malých půjček, tak bych byl velmi rád. O vyšší nebankovní nabídky nemám prozatím zájem.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Brno

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#3

Jelikož nemáte smlouvu na dobu neurčitou ale je brigády, tak vám mohu nabídnout jen produkty z řady tzv. "půjček do výplaty". jejich maximální výše je 9000 Kč. Pokud máte zájem, napište mi prosím na lucie.brouckova@precerpano.cz. Celých 30000 Kč vám bohužel na splacení jiných pohledávek poskytnout nemůžeme. Děkuji, Lucie Broučková.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

ing. Michal Zapletal vám nabízí následující řešení

#4

Nabízím nebankovní úvěry, které lze využít i na splacení jiných pohledávek. Nezaměstnaní, brigádníci, důchodci a maminky na MD až 10 000 Kč. Zaměstnanci a OSVČ až 30 000 Kč. Bez ručitele, registru a poplatků. Konkrétní podmínky (úroková sazba, RPSN, výše splátky) sdělím při osobní konzultaci. vše lze vyřešit jen přes internet nebo telefon. Děkuji za přečtení a zvážení nabídky.

Telefon: neuvedeno
E-mail: michal.zapletal.1986@seznam.cz
Sídlo: Praha 3

Janka vám nabízí následující řešení

#5

Já nevím, jestli umíte číst? Proč mu všichni nabízíte jen pár tisíc, když sám píše, že potřebuje 30000 Kč? A proč mluvíte o zaměstnancích a OSVČ, když jasně píše, že momentálně má jen brigády? Vždyť žádná z těchto nabídek mu vůbec nepomůže.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Praha 3

Bětka G. vám nabízí následující řešení

#6

Janko, ono to bude tím, že žádá o nemožné. Nezaměstnanému člověku zrovna po škole bez ručení nikdo nedá 30000 Kč. A tak mu nabízejí alespoň to, na co může dosáhnout.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Karviná