Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Nebankovní půjčka 160 000 Kč (splátka 4500 Kč) bez poplatku

Poptávám půjčku 160000 Kč. Splátka by byla 4500 Kč. Dostat se do finanční tísně je opravdu jednoduché, ale dostat se z ní je už horší. Nemusí to být ani Vaší vinou, ale důvěřivostí. Prozatím jsem se setkala s tím, že jsem vždy zaplatila nemalé poplatky. Ale penízky nikdy nepřišly. Udělala jsem si k vůli tomu dluh, který musím zaplatit.

Věra Janovská
Bydliště: Náchod
Částka: 160000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý Investor vám nabízí následující řešení

#1

Zdravím Vás, chápu jak se cítíte. tyto podvody jsou bohužel velmi časté. proto Vám nabízím poctivou půjčku, kde nebudete muset platit nic předem. Ovšem se obávám, že na 160000 Kč nedosáhnete bez zástavy. Můžete kliknout na mé internetové stránky a zjistit si více informací. Případně mi napsat zprávu. Podíval bych se na Vaši situaci podrobněji. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Topíte se v dluzích? A už nevíte kudy dál a na koho se obrátit? Tak využijte jedinou možnou cestu ven - požádejte za mé asistence o osobní bankrot. Projdete celkovým oddlužením a budete moci opět začít žít. Více informací na oddluzeni-cr@seznam.cz.

Telefon: +420736000000
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Šumperk

Karel Přeučil vám nabízí následující řešení

#3

Pokud by jste měla nemovitost, tak Vám 160 000 Kč (klidně třeba i 300 000 Kč) vyplatím ještě tento týden. Nemusíte ji přepisovat, stačí záznam v katastru nemovitostí. Splátka může být i nižší, třeba 3 tisíce korun měsíčně. Napište mi, domluvíme se (ale jen s ručením RD či bytem).

Telefon: neuvedeno
E-mail: karel.preucil@seznam.cz
Sídlo: Vsetín

Adam Hulák vám nabízí následující řešení

#4

Stále je Váš inzerát aktuální? Mohl by jsem Vám nabídnout 160 000 Kč s rozumnou měsíční splátkou. Peníze by byly soukromé, tudíž i snadné a lehce splnitelné podmínky. Samozřejmě mírně vyšší úrok než u bank či nebankovních firem. Ale na všem se lze domluvit a najít zlatá střední cesta. Samozřejmostí je poskytnutí bez poplatku.

Telefon: neuvedeno
E-mail: adam.hulak@seznam.cz
Sídlo: Praha 6

Blanka Hranáčová vám nabízí následující řešení

#5

Potřebuji 160 000 Kč na osobní výdaje, které zde nechci rozebírat. Splátku si mohu taky dovolit někde okolo 4500 Kč. Mám zaměstnání v automobilce na dobu neurčitou a mohu doložit plat 19000 Kč + bonusy. Mám registr, posílejte jen nebankovní nabídky.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Mladá Boleslav