Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Nebankovní Leasing na auto - S ručením a zástavou auta

Dobrý den. Nejde se někdo, kdo poskytne částku 80 000 Kč - 100 000 Kč?. Peníze potřebuji na pořízení staršího auta. Auto potřebuji denně k výkonu své práce a to staré již přestalo fungovat. Na standardní leasing se obrátit nemůžu, ale vzniklá situace je pro mě palčivá. Samozřejmě předpokládám, že by auto bylo havarijně pojištěno ve prospěch věřitele (případné poškození či krádež) a taktéž, že by až do úplného zaplacení bylo v majetku věřitele. Mohu měsíčně platit 3500 Kč - 4000 Kč. Prosím pouze seriozní nabídky. Spěchá! Za nabídky děkuji.

Hugo H.
Bydliště: Frýdek-Místek
Částka: 80000 Kč - 100000 Kč
6 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Ladislav Ján vám nabízí následující řešení

#1

Nabízíme zaměstnancům až 900 tisíc korun se splatností až na 120 měsíců. Peníze můžete použít i jako náhradu za klasický leasing na auto. Bez ručení a bez zástavy. Pro více informací se mi prosím ozvěte. Případně přímo sjednejte online přes internet (zdarma, neplatíte ani za telefon ani poplatky).

Telefon: neuveden
E-mail: jan.penize@gmail.com
Sídlo: Tachov

František Pohl vám nabízí následující řešení

#2

Dáme Vám až 1 000 000 Kč se zástavou a ručením nemovitosti. Peníze jsou poctivé (nebankovní) a pocházejí od soukromé osoby. Případně možno použít i na koupi auta.

Telefon: neuveden
E-mail: pohl.nebankovne@gmail.com
Sídlo: Rokycany

David Čech vám nabízí následující řešení

#3

Na koupi (leasing) auta můžu nabídnout 30 000 Kč až 500 000 Kč a to s dobou splatnosti na 72 měsíců. Máme výhodné RPSN. Například 100 000 Kč za 1 974 Kč budete splácet po 72 měsíců. Děkuji, David Čech.

Telefon: neuveden
E-mail: cechpujcky@gmail.com
Sídlo: Tábor

Profi Úvěr vám nabízí následující řešení

#4

Nabízíme ryze čistý produkt - žádní zahraniční podvodní investoři apod. Na auto můžete od nás dostat od 5 tisíc korun do 150 tisíc korun. I bez zástavy auta.

Telefon: neuveden
E-mail: pujcka@iprofiuver.cz
Sídlo: Praha 4

Jan Brož vám nabízí následující řešení

#5

Měl bych zájem o služby zpětného leasingu. Alfa Romeo 2001, jedná se o cca 20 tisíc. Můžete mi nabídnout?

Telefon: 730178777
E-mail: jbbob@seznam.cz
Sídlo: Kladno

Petr Hrbatý vám nabízí následující řešení

#6

Kvůli bývalé manželce nedostanu leasing na auto, hledám proto nebankovního poskytovatele, který by byl schopen zajistit financování. Jsem zaměstnaný muž, 36 let, příjem 24 000 Kč, bez majetku. Ručení je možné pouze koupeným autem. Děkuji za odpovědi.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Chomutov