Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Nebankovní Konsolidace úvěrů a dluhů a půjček pro nezaměstnané bez příjmu

Jsem vedená na ÚP s příjmem 11000 Kč + 5000 Kč brigáda. Jsem nezaměstnaná a tak nemůžu doložit příjem. Poptávám nebankovní konsolidaci mých úvěrů a dluhů. Prozatím mohu splácet do částky 4000 Kč měsíčně, ale od prosince 2014 i více. Budu totiž přijata do zaměstnání ve státním sektoru. V Solusu bych neměla být, mám potvrzení z října 2013. Exekuci zatím nemám. Majetkem ručit nemohu, mimo standardního vybavení bytu nic nemám. Mám 5 úvěrů ve výši 210000 Kč. Poskytnutou částku použiji na úhradu dluhů a úvěrů. Děkuji.

Simona Janů
Bydliště: Brno
Částka: 210000 Kč
6 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Reality Finance vám nabízí následující řešení

#1

Nabízím nebankovní peníze, u kterých nemusíte ručit a ani nemusíte dokládat příjem - tedy i pro nezaměstnané. Maximální částka je 200 000 Kč. Žádost zdarma, můžete žádat přes internet. Nebo telefonujte. Žádejte ještě dnes.

Telefon: 604333050
E-mail: w.liferenko@seznam.cz
Sídlo: Jihlava

Zuzana Machová vám nabízí následující řešení

#2

Konsolidace bez zástavy a ručení v takové částce není možná. Proto místo konsolidace navrhuji oddlužení a osobní bankrot. Budete splácet maximálně dalších 5 let a stačí v ideálním případě splatit jen 30%.

Telefon: 604224977
E-mail: oddluzeni.machova@email.cz
Sídlo: Beroun

David Odehnal vám nabízí následující řešení

#3

Peníze Vám dáme bez poplatků a nemusíte dokládat svůj příjem. Pokud jste ovšem zaměstnanec, můžete dostat až 999 999 Kč bez zástavy. A to až na 48 měsíců. Zbavte se dluhů a úvěrů.

Telefon: 604933113
E-mail: david.odehnal@email.cz
Sídlo: Praha 5

Viktor Vašinka vám nabízí následující řešení

#4

Nabízíme Vám kompletní zbavení se dluhů se zástavou nemovitosti. Vyplatíme nucené dražby a exekuce. Pomůžeme v jakékoliv situaci. Dostanete velmi výhodný úrok - od 4 – 12%. Což je jako nebankovní nabídka velice výhodné.

Telefon: 733183289
E-mail: drazbyfinance@seznam.cz
Sídlo: Olomouc

Daniel Malina vám nabízí následující řešení

#5

Moje situace je taková, že mě dluhy dostaly až do insolvence. Potřeboval bych kompletní nebankovní konsolidaci všech úvěrů, dluhů a půjček. Prostě vyplatit kompletně insolvenci. Bohužel jsem nezaměstnaný bez příjmu a bez majetku. Mám pouze dávky, kde ale nyní většina jde tam kde dlužím. Děkuji, daniel.malina@centrum.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: daniel.malina@centrum.cz
Sídlo: Praha 10

Šárka Piechová vám nabízí následující řešení

#6

Dobrý den, jsem nezaměstnaná. Beru mateřskou, která je 4300 Kč. Majetek žádný nemám, taky ani zástavu nebo ručení. A potřebovala bych sloučit všechny půjčky do jedné. A platit poté jen jednu. Můžete mi pomoci?

Telefon: 733403196
E-mail: piechovasarka@seznam.cz
Sídlo: Karviná