Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Nabídněte půjčku ve zkušební době na HPP - rychle, spěchá!

Dobrý den. Jsem už na dně. Potřebuji nabídky půjček pro lidi ve zkušební době na HPP. A to rychle, protože to neuvěřitelně spěchá. Díky nečekaným výdajům jsem se dostala do kolotoče nebankovních půjček. Dohromady dlužím asi 40000 Kč a potřebovala bych od vás nejlépe 45000 Kč. Vzala bych si 1 větší půjčku, ale tu mi nikdo nedá. Alespoň jsem doposud na nikoho takového nenarazila. Sice příjem platu mám (průměrně 10000 Kč) už víc jak rok, ale jsem znova ve zkušební době na HPP. Každá výplata padla jen na prodloužení a splátku půjček. Navíc nemám nic na zástavu, bydlím zpět u rodičů. Kteří ale o mé prekérní situaci netuší. A chtěla bych, aby to tak zůstalo. Proto musím tímto způsobem oslovit všechny soukromé investory, kteří by mi mohli pomoci. V registru dlužníků ještě nejsem a taky tomu chci předejít. Nicméně u banky už s žádostí neuspěji, protože jsem ve zkušební době na HPP. Měsíčně jsem schopná splácet 2000 Kč - 3000 Kč. Prosím o pomoc. Případné nabídky prosím mi napište rychle, na peníze velice moc spěchám. Děkuji za jakoukoliv reakci. A ještě více děkuji za každou nabídku.

Veronika Paulu
Bydliště: Kroměříž
Částka: 45000 Kč
3 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Jan Přeučil vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, máte nějaký majetek, který by šel použít jako záruka vůči věřiteli? Nemusí se jednat o klasické nemovitosti. Ale může to být například vaše auto, velmi drahá televize, vybavení domácnosti apod. Zkrátka jakékoliv hodnotné věci, jejichž hodnota by se pohybovala nad 100 000 Kč (případně že by jste teď ve zkušební době chtěla půjčku na celých 40 000 Kč). Odpověď mi můžete zaslat přímo zde. Děkuji za váš čas a přeji příjemný zbytek odpoledne.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuveden
Sídlo: Hradec Králové

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#2

Vyžadujeme: doložení příjmu (HPP, ne zkušební doba), může být zápis v registru, ne přemíra zadlužení (opožděné splátky, exekuce) a nepožadujeme žádné placení předem. Vy bohužel nesplňujete doložení příjmu na HPP, jelikož jste ve zkušební době. Takže by se půjčka musela napsat na někoho vašeho blízkého. Maximální nabízená výše by byla 50 000 Kč. V případě zájmu mi napište na email lucie.brouckova@precerpano.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#3

Zaměstnancům nabídneme až 100 000 Kč a budeme požadovat potvrzení o příjmu (min. 15 tisíc). Nevyžadujeme poplatky. Pokud chcete více peněz nebo nejste zaměstnancem (pracovní doba se nepočítá jako stálé zaměstnání), tak investor vyžaduje vždy zástavu v minimálně dvojnásobné výši, než je žádaná částka. Děkuji, Michal Kohout.

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Mladá Boleslav