Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Nabídky nebankovního provozního úvěru pro s.r.o.

Poptávám zde nabídky nebankovního provozního úvěru pro firmu s.r.o. Jsem jednatelem společnosti která se ve své činnosti zaobírá přípravou a následnou realizací developerských projektů v oblasti bytové výstavby. V současné době pracujeme na předprojektové přípravě celkem 7 projektů v Praze a blízkém okolí, a jelikož potřebujeme pro finanční zajištění těchto aktivit doplnit své zdroje, vydali jsme k 1.1.2017 emisi korporátních dluhopisů v rozsahu cca 2 mil. CZK se splatností 1.1.2018. Vzhledem k tomu, že do přípravných prací této emise jsme již vložili velkou část našich disponibilních zdrojů, dovolujeme si u Vás tímto poptávat možnost malého provozního úvěru ve výši 48.000,- CZK. Tuto částku potřebujeme k dokončení administrativních procesů spojených s tvorbou emisních podmínek a následnou distribucí a evidencí upsaných dluhopisů. Jelikož tato operace poměrně spěchá (potřebujeme uhradit některé položky do konce měsíce), chci Vás tímto požádat o posouzení naší žádosti v co nejkratším čase aby bylo možné veškeré závazky uhradit v požadovaném termínu. Jednalo by se o půjčku/ úvěr pro právnickou osobu se splatností maximálně 24 měsíců.

Radovan Suchý
Bydliště: Praha 6
Částka: 48.000 Kč
4 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#1

Jsem schopna Vám zajistit 50 000 Kč do maximálně 2 dní. Ne ovšem formou provozního úvěru pro s.r.o., ale formou klasické nebankovní půjčky pro fyzickou osobu. Pohybuji se v tomto sektoru již mnoho let a díky mnoha letům praxe dokáži ihned zajistit takovou půjčku, která Vám bude schválena. Ovšem pracuji jen pro fyzické osoby. Měl by jste o takové řešení zájem a bylo by to schůdná cesta? V tom případě mě kontaktujte na lucie.brouckova@precerpano.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#2

Máte Vy či Vaši přátelé nemovitost? Půjčte si se zástavou. Mohu vyplatit až 70% odhadní ceny do jednoho týdne, hotovost či převodem. Minimální žádosti od padesáti tisíc, maximální až dva miliony korun. Neřeším, zda-li má zájemce zápis v registru ani neověřuji příjmy. Zaujala Vás má nabídka? Rád si s Vámi pohovořím o detailech na pujcka-se-zastavou@seznam.cz. Sjednejte si se mnou osobní schůzku. Děkuji, ing. Karel Vašinka, Praha 9 a okolí.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

ing. Karinka vám nabízí následující řešení

#3

Jsem Vám schopen zajistit během 48 - 72 hodin 5000 Kč - 150 000 Kč. Peníze pocházejí ze soukromých zdrojů. Vyžadujeme, aby žadatel měl prokazatelné zaměstnání, zápis v registru ani exekuce nevadí. Solidní jednání, poctivá a jasná smlouva, rychlé vyplacení převodem na účet nebo v hotovosti na ruku (střední Morava). V případě zájmu zde stačí zanechat Vaše telefonní číslo, obratem Vás budu kontaktovat s nabídkou. Žadatelé neplatí žádné poplatky předem ani po vyplacení. Děkuji za přečtení.

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@seznam.cz
Sídlo: Uherské Hradiště

ing. Michal Zapletal vám nabízí následující řešení

#4

Jsem schopen Vám zajistit financování v formě provozního úvěru pro vaši firmu ze soukromých zdrojů. Je možné jednat i o mnohem vyšších částkách, rámcově až miliony korun. Za předpokladu, že investorovi umožníte po dobu splácení vstup do firmy a že daná s.r.o. má majetek (např. dané nemovitosti). Další informace osobně. Děkuji.

Telefon: 737908712
E-mail: michal.zapletal.1986@seznam.cz
Sídlo: Praha 3