Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Na směnku bez otázek 200 000 Kč, nabídky posílejte zde

Dobrý den, touto cestou prosím o půjčku 220 000 Kč na vyplacení bývalého přítele a na rozjezd podnikání. Pokud možno na směnku, jiné ručení nemám, a bez poplatku, už jsem naletěla. Před necelými třemi roky, jsem se dostala díky své naivitě a důvěře, do finančních problémů a vyhlásila na sebe insolvenci, ve které mi zbývá doplatit cca 3 000 Kč. Zůstala mi exekuce na 1/3 nemovitosti, kterou jsem zdědila spolu s bratrem a se sestrou. Nemovitost bude se souhlasem soudu ( už nabyl právní moci ) kupovat dcera. Poté, až koupě proběhne a bude čisté LV, bude si brát bratr hypotéku, kterou už si vyřizuje, a bude ode mne odkupovat ještě pozemek. To vše, ale může trvat ještě i půl roku, a já bych potřebovala půjčku co nejdříve, nejlépe zítra, abych mohla vyplatit bývalého, který mi dělá ze života peklo, a já už to přestávám zvládat. Navíc bych chtěla od května otevřít penzion s restaurací, a potřebovala bych půjčku na rozjezd. Ještě nějaké vybavení a zboží. Půjčku bych tedy doplatila cca do půl roku, do té doby bych mohla splácet kolem 5.000 Kč. Předem děkuji za nabídky.

Mirka Hejlová
Bydliště: Česká Lípa
Částka: 220 000 Kč Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Vítková Blanka vám nabízí následující řešení

#1

Mám možnost vám zajistit 140 000 - 150 000 Kč. Ne na směnku, na úvěrovou smlouvu. Podmínkou je, že peníze vynaložíte na předem dohodnutý účel. Peníze jsou tedy účelově vázány. Vyžadujeme doložitelný příjem! Máte zájem? myslím si, že lepší nabídku zde nezískáte. Děkuji za odpověď.

Telefon: 603762182
E-mail: vitkova@seznam.cz
Sídlo: Opava

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#2

Pokud se nemýlím, tak jsme spolu již tento problém řešili. Nabízela jsem vám až 120 000 Kč bez zástavy nemovitosti. Ale má nabídka šla do prázdna a dále jsme spolu již nekomunikovali. Máte-li zájem o tyto peníze, tak mi prosím napište na lucie.brouckova@precerpano.cz. Pokud by jste chtěla více, tak by jste musela nabídnout zástavu. Peníze by pocházely od ověřených nebankovních společností = žádné směnky, žádné poplatky. Otázka je, jak to máte s doložením příjmu a v jaké výši by jste ho byla schopna doložit. Domluvíme se osobně. Děkuji, Lucie Broučková.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#3

Zprostředkuji peníze od soukromých osob a investorů. Peníze pocházejí ze soukromých zdrojů, nemusíte tak splňovat běžné podmínky, které po vás vyžadují běžné nebankovní firmy nebo bankovní společnosti. Vždy se lze domluvit na kompromisu. Peníze je možno využít na vyplacení půjček, vyplacení dluhů, vyplacení exekucí nebo i zástav na nemovitosti. Zprostředkuji 1 000 Kč - 20 000 Kč bez doložení příjmu. Až 40 000 Kč s doložením příjmu ze zaměstnání. Až 166 000 Kč s doložením příjmu, bez registru a bez zástavy. Až 400 000 Kč s doložením příjmu, bez registru , bez exekucí. Až 10 000 000 Kč se zástavou nemovitosti v minimální hodnotě 75% z požadované částky. Věřím, že je vždy možno najít kompromis, který vyhovuje obou stranám. Zanechejte zde Vaše kontaktní informace, budu vás kontaktovat ohledně vaší nové nebankovní půjčky na své vlastní náklady. Známka poctivosti: jako zprostředkovatel nevyžaduji poplatek předem, nevybírám od žadatelů provize a nesepisujete smlouvy před schválením půjčky. Věřím, že dokáži pomoci i ve Vašem případě.

Telefon: 736219830
E-mail: zprostredkuji-penize@seznam.cz
Sídlo: Praha 7

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#4

Půjčování si 200 000 Kč na směnku je známkou toho, že něco není v pořádku. A nedomnívám se, že by se tím něco vyřešilo (pokud by se vůbec našel někdo, kdo by vám půjčil 200 000 Kč bez zástavy, bez registru, bez ručení). nabízí se vám ovšem možnost vstoupit do insolvence. Další 3 - 5 let vám bude z platu strhávána splátka věřitelům. Bez ohledu na to, jestli jste vše splatila nebo ne, vám po uplynutí stanovené dobu budou zbývající závazky odpuštěny. A vy můžete začít nanovo. V případě zájmu mi zde můžete zanechat zprávu. Poradenství zdarma, samotná asistence při oddlužení je placena. Dle mého mnohem rozumnější řešení než hledat 200 tisíc na směnku. Zadlužíte se a možná za pár měsíců budete hledat ještě vyšší částku, aby jste vyplatila nové dluhy. A tento kolotoč je následně již nezastavitelný.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

ing. Michal Zapletal vám nabízí následující řešení

#5

Jste schopna doložit svůj příjem ze zaměstnání v minimální výši 20 000 Kč? Záznam v registru by nevadil. Formu půjčky (na směnku aj.) by jsme si domluvili osobně. Rozumné splátky, rozumný úrok a slušné jednání. zanechejte zde svůj kontakt a můžeme se bavit konkrétně. ing. Michal Zapletal, Praha (vyřizuji žádosti pro celou ČR)

Telefon: neuvedeno
E-mail: michal.zapletal.1986@seznam.cz
Sídlo: Praha 3