Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Mám podíl v rodinném domě, potřebuji půjčit peníze (možná zástava)

Po našem otci nám zůstal rodinný dům. Ale je rozdělený na několik částí. V katastru jsou psáni jako majitelé mé dvě sestry, má matka a taky já. Je to rozdělené na třetiny. Já sama mám jednu třetinu. Chci vás poprosit o 150000 Kč. Tyto peníze chci na vybavení domácnosti. Nevím ale jak se to s ručením nemovitostí. Protože já mám jenom jednu třetinu a rozhodně jsem si jistá, že moje matka mi vůbec nic nepodepíše a nebude s ničím souhlasit. Nešlo by to tak napsat jenom na tu moji jednu třetinu? Nebo nenašel by se tady soukromý investor, kterému by stačilo jenom to vědomí, že vůbec nějaký majetek mám? Nebo jak by to šlo vůbec řešit? No každopádně, pokud by někomu ta moje část rodinného domu jako zástava stačila, mohl mi dát 150 000 Kč a nechtěl poplatek předem, tak ať mi tady pošle jeho podmínky a taky zanechá kontakt. Určitě se nějak domluvíme.

Tereza Přibilová
Bydliště: Benešov
Částka: 150000 Kč
7 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Jiří Bittman vám nabízí následující řešení

#1

Mohu zajistit finance až do 80% hodnoty nemovitosti. To znamená, že pokud máte například dům za milion, tak vám mohu dát až 800 000 Kč. Pro konkrétnější posouzení a vyhodnocení mě prosím kontaktujte, ihned se můžeme pobavit o tom, na co byste mohla dosáhnout. A vyřešíme i ostatní parametry. Za vyzkoušení nic nedáte, nevybírám poplatek předem

Telefon: 733390338
E-mail: info@esofin.cz
Sídlo: Blansko

Jan Štastný vám nabízí následující řešení

#2

S nemovitostí byste u nás mohla dosáhnout až na 400 000 Kč. Měsíční splátky si nastavíte tak, abyste je stíhala splácet. Takže mi stačí jen poslat váš kontakt a já se již ozvu na mé náklady. Poplatků apod. se u mě nemusíte obávat, jedná se o čestné jednání.

Telefon: neuveden
E-mail: stastny.invest@gmail.com
Sídlo: Ústí nad Labem

František Peterka vám nabízí následující řešení

#3

Nabízím vám peníze přímo od soukromého investora. A mohla byste od nás dostat až 1 000 000 Kč (dle hodnoty nemovitosti). Ale i těch 150 000 Kč jistě nebude problém, pokud se mi ozvete a já posoudím individuálně váš případ.

Telefon: 775913330
E-mail: neuveden
Sídlo: Olomouc

Jitka Slachová vám nabízí následující řešení

#4

Mohu vám dát kontakt na mé kolegy, kteří jsou z vašeho okresu. Jako nebankovní společnost nabízíme peníze se zástavou nemovitosti nebo ručením třetí osoby. Pokud máte zájem, tak jsem k dispozici po celý den. Bez registru a bez poplatku. Děkuji za váš čas.

Telefon: 730738996
E-mail: jitkaslach@seznam.cz
Sídlo: Hradec Králové

Soukromý investor vám nabízí následující řešení

#5

Dobrý den, mohu Vám pomoci napište mi na hanka.bizonova@seznam.cz. Se zástavou majetku. Rychlé vyřízení.

Telefon: 725036849
E-mail: hanka.bizonova@seznam.cz
Sídlo: Olomouc

Balážová Gabriela vám nabízí následující řešení

#6

Dobrý den, máme soukromé investory po celé České republice. Vše máme právnicky podloženo, o váš majetek nepřijdete. A ještě k tomu máme nabídku, kde si může vzít i více peněz. Vše je zařízeno do 3 dnů. Bez podvodného poplatku předem.

Telefon: 725543073
E-mail: balazovagabriela@seznam.cz
Sídlo: Praha 1

Anna Laznová vám nabízí následující řešení

#7

Dobrý den, máte stále zájem o úvěr se zástavou? Mohu vám zajistit úvěr na nemovitost a to dvěma způsoby. Pokud to máte na 1/3 je možné se souhlasem ostatních majitelů, ale mohu zajistit i bez souhlasu ostatních majitelů od přímého investora bez poplatku předem. Solidní jednání, rychlé vyřízení a právní servis zajištěn. Pokud máte zájem tak pište nebo volejte.

Telefon: 607858008
E-mail: pujcky-zastavy@centrum.cz
Sídlo: Praha 2