Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Mám moc dluhů, splátek a půjček - Kdo mi prosím pomůže?

Máme spoustu dluhů a různých splátek u bankovních i nebankovních společností. Potřebujeme proto 350000 Kč na dorovnaní a vyplacení některých závazků. Jsme samozřejmě v registru, protože je to pro nás neúnosné. Nemůžeme ručit žádnou nemovitosti ani nemáme majetek. Děti máme dospělé. Manžel je OSVČ a já jsem zaměstnaná. Můžeme měsíčně splácet 7500 Kč. Peníze potřebujeme naléhavě, vyplacení tak do týdne. Šlo by to u vás zařídit? Děkuji

Jana Věříšová
Bydliště: Praha-východ
Částka: 350000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý investor vám nabízí následující řešení

#1

Vaše žádost je na příliš vysokou částku a mohu s téměř jistotou říct, že by Vám nebyla u nás schválena. Pokud by Vám stačila polovina nebo třetina, tak navštivte naše www a pošlete žádost. Nebo mi napište email. Vyplacení do +-5 dnů.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Máte příliš mnoho dluhů a nevíte co máte dělat dál. V takové situaci není rozumné se dále zadlužovat a upisovat se na dalších smlouvách. A nechat růst Vaše závazky od další navýšení v podobě úroků. Hledejte pomoc v osobním oddlužení, ráda Vám s ním pomohu oddluzeni-cr@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Peníze se zástavou vám nabízí následující řešení

#3

U naší společnosti je úplně jedno kolik máte dluhů. Máte zástavu? Tak Vám pomůžeme. Nechcete znát další skutečnosti, nejsou nikde skryté platby dopředu, nezajímá nás dokládání příjmu a jsme schopni zajistit platební podmínky přesně na míru. Pouze zápis do katastru, nikoliv převod na jinou osobu. Zdarma se s Vámi sejdeme a projednáme vše osobně. Můžeme se dostavit i k Vám domů. Posouzení již z fotografií. Napište nám na pujcka-se-zastavou@seznam.cz a my se obratem ozveme zpět.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Hradec Králové

Jarka Tomanová vám nabízí následující řešení

#4

Pomohu zprostředkovat až 4999 Kč na cokoliv a pro každého. Nesmíte mít exekuci a být v insolvenci. Jinak nejsou stanoveny žádné jiné podmínky. Kontakt: jarka.tomanova@post.cz. Peníze pocházejí z nebankovních zdrojů a nemusíte platit předem.

Telefon: neuvedeno
E-mail: jarka.tomanova@post.cz
Sídlo: Ostrava

Markéta Kuželková vám nabízí následující řešení

#5

Najde se prosím někdo, kdo mi pomůže ven z této svízelné pozice? Mám rodičovskou 12 tisíc, splátky mi dělají skoro 8 tisíc a nyní po mně vyžadují, abych jim okamžitě vrátila 50 tisíc. Mám moc dluhů a splátek, nezvládám to. Potřebuji to konsolidovat, ale nikdo mi nechce pomoci. Najde se tady někdo, kdo mi pomůže? Děkuji, marketa.kuzelkova@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marketa.kuzelkova@seznam.cz
Sídlo: Kladno