Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Konsolidace půjček bez registru online, ale od soukromé osoby

Dobrý den, poptávám nabídky konsolidace od soukromé osoby. Ale aby to nejlépe mohlo proběhnout online, nechci nikomu telefonovat na zpoplatněná čísla. A hledám ideálně nabídky od soukromé osoby. Jsem zaměstnaná na dobu neurčitou se stálým měsíčním platem 19500 korun. Splácím nevýhodný úvěr, který bych chtěla doplatit a nechat si ještě nějakou finanční rezervu. Tedy celkovou konsolidaci a něco navíc od soukromé osoby. Nabídnete i online řešení? Děkuji, s pozdravem Augustová, Vysočina.

Hana Augustová
Bydliště: Pelhřimov
Částka: 60000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Kačka Romanová vám nabízí následující řešení

#1

Jak píšete, tak možnost zástavy nemáte. To trochu komplikuje situace, ale nevadí. I tak, 60000 Kč není nějaká vysoká částka. A jsem si docela jistá, že něco od soukromých osob seženeme. Chcete online - tak se podívejte na naše WWW stránky. Je tam vše popsáno a můžete nás i kontaktovat. Těším se na úspěšnou spolupráci.

Telefon: 736908716
E-mail: kackaromanova@seznam.cz
Sídlo: Praha 10

Adam Hulák vám nabízí následující řešení

#2

Zařídím každému nebankovní půjčku se zástavou. Extrémně výhodné podmínky a žádné podvody jsou samozřejmé. Registr ani exekuce nejsou klíčové. Na nemovitosti může být již zástava.

Telefon: neuvedeno
E-mail: adam.hulak@seznam.cz
Sídlo: Chomutov

Jan Mareček vám nabízí následující řešení

#3

Nabízím Vám své služby finančního poradce. Vše osobně probereme a nalezneme pro Vás nejlepší řešení. Řeším bankovní i nebankovní případy.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marecek-kunstat@seznam.cz
Sídlo: Brno

Markéta Kuželková vám nabízí následující řešení

#4

Hledám osobu, která by mi mohla online konsolidovat mé dluhy. Mám nebankovní závazky, celkem mi to dělá asi 200 tisíc korun. Nemám skoro žádný majetek (zástavu) a ani blízké příbuzné (ručitele). Bohužel jsem i v registru, protože jsem na MD a nebyla jsem schopná vše včas hradit. Nejlepší konsolidace by byla od soukromé osoby, nenašla jsem totiž žádnou firmu, která by to umožňovala online bez registru a zástavy. (marketa.kuzelkova@seznam.cz)

Telefon: neuvedeno
E-mail: marketa.kuzelkova@seznam.cz
Sídlo: Kladno

Barbora Nejedlá vám nabízí následující řešení

#5

Sháním někoho, kdo by mi pomohl konsolidovat půjčky bez registru do jedné velké. Jedná se o bankovní úvěr a 3 menší nebankovní = celkem asi 300 000 Kč. Nikde jsem neprošla schválením, proto se jako poslední možnost obracím sem, zda by se nenašla soukromá osoba, která by pomohla. Pište prosím na nejedla.beru@seznam.cz. Děkuji.

Telefon: 736272829
E-mail: nejedla.beru@seznam.cz
Sídlo: Praha 6