Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Kdo půjčí v exekuci na směnku ze soukromých zdrojů v hotovosti

Dobrý den, hledáme někoho, kdo by půjčil peníze ze svých osobních zdrojů a to i v exekuci. Ideálně na směnku a vyplacení v hotovosti na ruku. Moje maminka se dostala do svízelné situace (byla na ni uvalena exekuce). Vzhledem k tomu, že bydlí u mě, chtěl bych ji pomoct. A dořešit i své malé nedoplatky. Jelikož mám hypotéku na dům a menší půjčku, tak se obavám, že neprojdu v bankovním sektoru. Celkem by jsem na vyplacení exekuce a mých nedoplatků potřebovali 250 000 Kč. Formou ručení na směnku a s vyplacení v hotovosti. Najde se někdo s řešením? Potřebuji peníze v hotovosti. Kvůli časovému presu (peníze potřebujeme nejpozději v úterý) volím vaše stránky a doufám, že mi pomůžete. Potřebuji rychlé jednání, proto žádám i o peníze ze soukromých zdrojů. Jsem zaměstnaný, příjmy cca 20 000,-, splácet mohu 4 000 Kč - 5 000 Kč měsíčně. Děti nemám, ženatý nejsem, bydlí u mě jen rodiče s bráchou. Je možné, že kvůli občasným zpožděným splátkám a nedoplatkům za telefon jsem v registrech. Exekuci nemám. V insolvenci nejsem. Děkuji, Výkruta.

Antonín Výkruta
Bydliště: Ostrava
Částka: 250 000 Kč
4 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#1

Pokud většinu dluhů z požadované částky 250 000 Kč tvoří dluhy vaší matky, tak by jsem jí doporučila podstoupit oddlužení. Z vašeho popisu vyplývá, že nemá žádný majetek, tedy by během oddlužení o nic nepřišla, pouze by jí byl stanoven splátkový kalendář. A během 3 - 5 let by byla zcela bez dluhů. To vše za předpokladu, že má zaměstnání. Pokud si vezmete její dluhy na sebe, tak riskujete, že časem budete rovněž muset podstoupit oddlužení. A v tom případě by jste mohl přijít o vlastní nemovitost. V případě zájmu o konzultaci mě prosím kontaktujte na oddluzeni-cr@seznam.cz. První konzultace je vždy zdarma, samotná pomoc s oddlužením je placená. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#2

Jakou hodnotu má vaše nemovitost a kolik zbývá doplatit na hypotéce? Jsem schopen zprostředkovat peníze do 65% hodnoty nemovitosti. Mohli by jsme vyplatit Vaši hypotéku, zaplatit Vaše dluhy a následně by jste získal půjčku se zástavou nemovitosti. Peníze by pocházely ze soukromých zdrojů, ovšem ne na směnku. Vyplacení v hotovosti na ruku možné do částky 300 000 Kč. Prosím o doplnění hodnoty nemovitosti + zbývající výše hypotéky. Následně mohu zprostředkovat peníze.

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@seznam.cz
Sídlo: Mladá Boleslav

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#3

Email: lucie.brouckova@precerpano.cz. Mohu Vám zajistit 100 000 Kč - 120 000 Kč bez zástavy nemovitosti a bez registru. Není to celá částka, ale mohla by ustálit Vaši situaci. Předpokladem je doložitelný příjem ze zaměstnání a osobní schůzka. Není třeba platit žádné poplatky předem. Peníze je možno vyplatit v hotovosti (je ovšem preferovaný bankovní převod). Ne na směnku a ne ze soukromých zdrojů. Poctivá společnost. Děkuji, Lucie Broučková

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Pavel Mareček vám nabízí následující řešení

#4

Omlouvám se, že píši zrovna zde. Potřebuji půjčit 250 000 Kč, které by jsem chtěl použít na vyplacení svých dluhů. Ručil jsem bývalému kamarádovi, který ale přestal platit a všechny dluhy spadly na mou hlavu. Dostalo se to až tak daleko, že jsem dlužil 250 000 Kč a musel jsem do insolvence. Kterou by jsem chtěl vyplatit. Našel by se tady nějaký soukromý investor, který by mi ze soukromých zdrojů půjčil peníze? Nejlépe v hotovosti, protože z účtu by mi vše ihned sebrali. Nemám majetek, ale podepíši směnku. Prosím ozvěte se na marecek-kunstat@seznam.cz a ještě jednou se omlouvám, že jsem zde napsal. Pavel Mareček, Brno, ale přijedu kamkoliv.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marecek-kunstat@seznam.cz
Sídlo: Brno