Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Kdo půjčí peníze na vyplacení exekuce ihned bez poplatků

Potřebuji půjčit na vyplacení mých exekucí a dluhů u nebankovních společností. Naskládalo se mi jich několik najednou a chtějí doplatit dluh hned (půjčky do výplaty, nelze je odkládat, nutno uhradit ihned). Potřebuji 150 000 - 200 000 Kč. Pobírám příspěvek na péči o syna ve výši 12 000 Kč měsíčně a na vedlejší činnost si jako OSVČ přivydělám cca 3500 Kč. Mohla bych splácet max. 4000 Kč/měsíčně. Domácnost a platby spojené s ní platí přítel ze svého platu. Mám dvě děti, nemovitost nevlastním, ani nemohu zadat ručitele. Vše bez zástav a peníze poskytnuté ihned, především dluhy hoří, poté vyplatit i ty exekuce. Raději mne kontaktujte na e-mail. Děkuji

Monika Gruberová
Bydliště: Kutná Hora
Částka: 150000 Kč - 200000 Kč
6 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Naďa Burianová vám nabízí následující řešení

#1

Pokud Vámi zmíněné exekuce vedené na nějakou konkrétní nemovitost, tak bych měla zájem o další informace. Eventuálně bychom Vám mohli pomoci. Je ovšem třeba zjistit ještě další skutečnosti. V případě schválení bude vše vyplaceno ihned a bez poplatků předem.

Telefon: +420774273707
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 6

Finance vám nabízí následující řešení

#2

Mohl bych Vám nabídnout náš produkt 30 000 Kč až 200 000 Kč na OP (občanský průkaz) se zástavou nemovitosti (dům, byt, podnikatelský objekt atd.). Bez kontroly registru a bez nutnosti hradit poplatek za vyřízení. Samozřejmostí je, že peníze mohou být vynaloženy na vyplacení exekuce. Pro další informace ovšem musím znát více podrobností.

Telefon: 722214340
E-mail: neuveden
Sídlo: Kolín

Milan Kocián vám nabízí následující řešení

#3

Velmi se obávám, že vaše žádost nebude úspěšná. Žádáte o příliš mnoho peněz, nemáte dům ani byt a navíc jste už v exekuci. Buď se vás budou pokoušet podvést nějakým poplatkem předem nebo budete muset poskytnout jako ručení nějakou nemovitost. Využijte jediného možného řešení - osobní bankrot nebo oddlužení. To je jediná cesta ven z vašich problémů. Kontaktujte mne ihned. Samozřejmě bez poplatku předem.

Telefon: 720103104
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 5

Volfová vám nabízí následující řešení

#4

Neuspěli jste s žádostí v bance? A nyní se ptáte kdo půjčí peníze na vyplacení exekuce? Vyzkoušejte naši nabídku, kde se nemusíte obávat podvodných praktik. Zastupuji prověřeného investora, který je poctivý. Úroky jsou rozumné, stejně tak i ostatní podmínky. Čím dříve začnete svoji situaci řešit, tím dříve budete mít od všeho pokoj. Začněte již dnes.

Telefon: 773603226
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 10

Hajnová vám nabízí následující řešení

#5

Nabízíme peníze pro podnikatele a i OSVČ. Můžete si vybrat ze tří produktů: 1. startovací úvěr, 2. překlenovací úvěr nebo 3. účelový úvěr. Každý podnikatel může žádat až o 300000 Kč. Kdo půjčí peníze na vyplacení exekucí - my bohužel ne. Pouze na aktivity spojené s podnikáním. Je třeba doložit kromě osobním dokladů i 2x daňové přiznání. Nevadí nám, pokud máte záznam v bankovním registru neplatičů. Garantujeme velmi rychlé vyplacení peněz na váš bankovní účet, takřka ihned.

Telefon: neuvedeno
E-mail: podnikatelske.pujcky@seznam.cz
Sídlo: Praha 5

Pištěk Antonín vám nabízí následující řešení

#6

Nabízím Vám pomoc v řešení Vašich závazků cestou oddlužení se státní garancí a dohledem soudu. Touto cestou Vám může být odpuštěno až 70% Vašich závazků. Zbývajících 30% budete hradit splátkami po dobu 5 let.Máte-li zájem o tuto pomoc, kontaktujte mne.

Telefon: 774885550
E-mail: vysocina@dluhove-centrum.cz
Sídlo: Žďár nad Sázavou