Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Kdo půjčí peníze na podnikání bez zástavy a ručení?

Dobrý den, mám přítele cizince, co už v Čechách žije nějakým rokem. Nemá však české občanství ani trvalý pobyt. Rozjel svou firmu, kterou si tak moc přál. Vše by bylo v pořádku až na to, že aby se firma rozrostla, tak vzal velkou zakázku, která však neumožňuje vyplacení zálohy. Zakázka je složitá a drahá, ani to ho však nezastavilo. Do všeho jde na 100%. Je tu však problém, že mu žádná banka nepůjčí na podnikání bez zástavy. Ani nebankovní půjčky nejsou zrovna ideální, jelikož nemůže ručit. Dosavadní finance firmy nepokryjí veškeré výdaje. Už nevím, kam se obrátit. Neříkejte mi, že v Čechách neexistuje žádná společnost, která by umožnila půjčku podnikatelům bez toho, aniž by zaplatil 70 % navíc. Nebo bez toho, aby by musel mít zástavu a ručení. Jedná se o půjčku na 4 měsíce, kdyby jste věděli o nějaké možnosti, budu vděčná. Děkuji.

P. Knourkova
Bydliště: Praha 1
Částka: 1 500 000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#1

V nebankovních půjčkách se pohybuji již několik let a mám mnoho zkušeností i znalostí o nabízených produktech. Pokud by jste měla zájem o 1,5 milionu na podnikání, tak by jsem Vám mohla nabídnout několik produktů. Je zde jedno veliké "ovšem". Ovšem všechny tyto nabídky budou pouze se zástavou nemovitosti. Pokud by jste chtěla vědět více, tak napište na lucie.brouckova@precerpano.cz a můžeme si o tom promluvit osobně.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Jakub Vít vám nabízí následující řešení

#2

Zdravím, situace v bankovních půjčkách je taková, že maximálním limitem bez zástavy a bez ručení je 800 000 Kč (např. Moneta nebo ČS). V nebankovním sektoru je bez ručení a zástavy maximálně 200 000 Kč (Home Credit, Profi Credit aj.). Pokud chcete více peněz, tak musíte vždy dávat zástavu. Rovněž je zde problém s tím, že budete žádat jako podnikatel. V tom případě budou vyžadovat nahlížení do účetnictví a daňová přiznání. A to za určité minimální období. Pokud budete žádat jako podnikatel, který podniká např. méně než 6 měsíců, tak v podstatě nemáte šanci.

Telefon: 737128764
E-mail: jakubvit@gmail.com
Sídlo: Jindřichův Hradec

Paběrka Jan vám nabízí následující řešení

#3

Rád by jsem Vám dal nabídku. Ale začínající podnikatel, bez trvalého pobytu, bez zástavy a ve výši 1 500 000 Kč - bohužel nelze. Tady se nejedná o to, že by jen jeden parametr byl problémový. V podstatě celá žádost je nemožná schválení.

Telefon: 777876298
E-mail: paberka@jan.com
Sídlo: Mladá Boleslav

Soukromá investorka vám nabízí následující řešení

#4

Jak již bylo zmíněno přede mnou, nevidím možnost, jak by jsem Vám mohla pomoci. Doporučuji se obrátit na rodinu či přátele, využít jejich nemovitosti k zástavě a půjčit si na podnikání se zástavou. S tím, jim vše do 4 měsíců vrátíte. Bohužel z mé pozice ale nevidím jak by jsem Vám mohla pomoci.

Telefon: 908652876
E-mail: investice.praha@gmail.com
Sídlo: Praha 3

ing. Tomáš Junek vám nabízí následující řešení

#5

Nejsem odborník, jsem laik. Ale dle mého názoru bez šance. Jak již psal pan Vít, tak i pokud by se jednalo o občana ČR a měl stálé zaměstnání, tak i tak by u banky nepochodil. Protože jednoduše tak vysoké částky nikdo bez zástavy nenabízí. Příliš rizikové.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuveden
Sídlo: Ostrava