Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Kdo půjčí na vyplacení malých rychlých mikropůjček?

Dobrý den. Za posledních pár měsíců jsem se ocitl v bezvýchodné situaci a v půjčkovém kolotoči. Měl jsem zaměstnání v Olomouckém hotelu ze kterého mě propustili těsně před plánovanou operací kolene. Nyní jsem téměř skoro dva měsíce bez jakéhokoliv příjmu, protože OSSZ vyplácí nemocenské dávky až po 14 dnech nemocenské a ještě mi nepřišla ani koruna. Musím měsíčně platit 5000,- Kč za nájem a energie + nějakou stravu. Tato situace mě donutila pátrat a žádat o dostatečný úvěr nejprve u bankovních institucích, které mi díky ukončení zaměstnání nemohou půjčit a tak jsem zvolil mikropůjčky bez dokládání příjmů (Zaplo.cz, Japonská půjčka, Emmas Credit). Dohromady mi tyto pohledávky činí 14000 Kč + je třeba opět platit nájem a nějakým způsobem přežít i měsíc červen. Od 1. června jsem ukončil pracovní neschopnost a zároveň i nastoupil do nové práce, ve které bych si minimálně měl přijít na 13000,- Kč čistého. V žádosti uvádím částku 30000 Kč, ovšem 25000 by krásně stačilo. Úplně nejvíce by mi vyhovovala měsíční splátka 1500,- Kč. Je mi 20 let a jsem bez dětí.

Filip Švarc
Bydliště: Přerov
Částka: 30000 Kč
6 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, zabývám se zprostředkování půjček a sjednáváním finančních produktů svým klientům. Nestačila by ve vašem případě naprosto obyčejná nebankovní půjčka? Bez doložení příjmu a bez zástavy mohu zajistit částky 40 až 60 000 Kč. Vše za předpokladu, že nemáte exekuce a ani nejste v insolvenci. A rovněž u daných společností nedlužíte peníze. Což nevím, jelikož tyto nebankovní firmy rovněž poskytují mikropůjčky a mohlo by to spolu kolidovat. Pokud by jste měl zájem, tak se mi ozvěte. Ráda doporučím ověřené české společnosti a i jejich konkrétní produkty.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

ing. Michal Zapletal vám nabízí následující řešení

#2

Je tato poptávka ještě stále aktuální? Požaduji potvrzení o zaměstnání, ne ve zkušební nebo výpovědní lhůtě. Plat minimálně 12 000 Kč. Finanční přehled o vašich výdajích (zejména splátky + které půjčky těmito penězi vyplatíte). Na oplátku nabízím požadovaných 30 000 Kč, případně i více. M. Zapletal

Telefon: neuvedeno
E-mail: michal.zapletal.1986@seznam.cz
Sídlo: Praha 3

Anča E. vám nabízí následující řešení

#3

Mikropůjčky jsou ****. Lidi, neberte si je!

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Ostrava

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#4

Nabízíme libovolně vysoké sumy, ale jen se zástavou nemovitosti. Vyplatíme až 70% odhadní ceny, zatímco naše konkurence jen do 60%. Pokud by jste si chtěl vyřešit vaši současnou situaci (vyplatit mikropůjčky), k tomu si pořídit bydlení a měl jste zástavu, tak mi napište na email pujcka-se-zastavou@seznam.cz. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Hledám investora vám nabízí následující řešení

#5

Podařilo se vám už někoho najít? Už delší dobu se topím v mikropůjčkách a hledám někoho, kdo by mi je pomohl vyplatit. Ale protože jsem na MD a nemám zaměstnání, tak mě všichni odmítají. Ozval se vám někdo, našel jste někoho, kdo byl dal peníze na zbavení se mikropůjček?

Telefon: neuvedeno
E-mail: blanicka.zlin@email.cz
Sídlo: Zlín

Nabídka půjčky vám nabízí následující řešení

#6

Stále hledáte půjčku na zaplacení dluhů? Nikde vám nechtějí půjčit? Jste předlužení a nezvládáte splácet? Máte exekuce na plat? Chcete žít už v klidu? Potřebujete dluhový optimalizační plán? Chcete oddlužení manželů pouze za 5000,- Kč? Chcete rychlé řešení dluhů? Volejte na bezplatnou linku, Vaše dluhy ihned začneme řešit. Najdete nás také na Facebooku.

Telefon: 800888005
E-mail: info@alsidisa.cz
Sídlo: Hradec Králové